Ruhun Anatomisi, Caroline Myss

Ruhun Anatomisi, enerji tıbbının bu güne kadar yapılmış en cesur sunumu; üstelik ilk uygulayıcılarından biri olan uluslararası takdir gören medikal sezgici ve “alternatif sağlık/spiritüellik sahnesinin en ateşli seslerinden biri” Caroline Myss tarafından. 

“Ruh, her zaman kendini nasıl iyileştireceğini bilir. Esas zorluk zihni susturmaktır.”

— Caroline Myss

Merhaba

Kendimize ve dünyaya dair algımızı tümüyle değiştirecek birine rastlamak pek sık karşılaştığımız bir şey değildir. İşte şimdi, tam da bu anda böyle olağanüstü birini tanımak üzeresiniz. Yazar ve medikal sezgileri güçlü bir insan olan Caroline Myss, ruhsallığa dair görüşleri ve kendi sağlığınız üzerindeki kişisel sorumluluğunuzla ilgili ilgi çekici fikirleriyle sizi şaşırtacak, teşvik edecek ve size esin kaynağı olacak. Caroline’in çalışması bazı yönleriyle size o kadar mantıklı ve tanıdık gelecek ki bunu daha önce düşünmemiş olmamza şaşacaksınız. Fikirlerinden bazıları ise duygusal ve psikolojik düğmelerinize basarak ruhsal yolunuzu yeniden gözden geçirerek tekrar değerlendirmenize neden olacak.

Enerji tıbbı üzerinde yapmış olduğu on beş yıllık araştırmaları temel alan Dr. Myss’in bu çalışması her bir hastalığın duygusal ve psikolojik stres ve inanç kalıplarına nasıl karşılık geldiğini ve insan bedeninin ilgili alanlarına denk gelen tutumların nasıl etkili olduğunu anlatıyor. Ruhun Anatomisi’nde Dr. Myss ayrıca, bedenin yedi ruhsal ve fiziksel güç merkezine dair çığır açan buluşunu da okuyucuya sunarak her birimizin daha yüksek bir bilinç haline ve ruhsal olgunluğa ulaşmak için geçmemiz gereken yedi aşamayı anlatıyor.

Gücün ve şifanın yedi aşaması sizinle.

Carolina, sistemlerimizde ki sübtil enerji dalgalarıyla uyumlanarak varlığımızın elektromanyetik dilini okuyor.Hücre frekanslarını ve enerji sistemimizin bütünlüğünü değiştiren derin ve travmatik deneyimleri, inançları ve tutumları hissettiğinden, teşhisleri, geçmişe ve şimdiki ana dair duygusal enerjinin sağlığımız üzerindeki etkilerine döküman sağlamakta. Caroline , aslında bizim gerçek gücümüz olan ruhlarımızı okuyor.

Ruhun Anatomisi bize bedenimizi ve ruhumuzu yeni bir gözle görmeyi öğreterek hayatımızı değiştirecek bazı ruhsal olgunluk ve fiziksel bütünlük araçları elde etmemizi de sağlıyor.

Ruhun Anatomisi, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgili hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: