Ruhun Anatomisi, Caroline Myss

“Ruh, her zaman kendini nasıl iyileştireceğini bilir. Esas zorluk zihni susturmaktır.”

– Caroline Myss

Merhaba,

Enerji tıbbı üzerinde yapmış olduğu on beş yıllık araştırmaları temel alan Dr. Myss’in bu çalışması her bir hastalığın duygusal ve psikolojik stres ve inanç kalıplarına nasıl karşılık geldiğini ve insan bedeninin ilgili alanlarına denk gelen tutumların nasıl etkili olduğunu anlatıyor. Ruhun Anatomisi’nde Dr. Myss ayrıca, bedenin yedi ruhsal ve fiziksel güç merkezine dair çığır açan buluşunu da okuyucuya sunarak her birimizin daha yüksek bir bilinç haline ve ruhsal olgunluğa ulaşmak için geçmemiz gereken yedi aşamayı anlatıyor.

Gücün ve şifanın yedi aşaması sizinle.

Carolina, sistemlerimizde ki sübtil enerji dalgalarıyla uyumlanarak varlığımızın elektromanyetik dilini okuyor.Hücre frekanslarını ve enerji sistemimizin bütünlüğünü değiştiren derin ve travmatik deneyimleri, inançları ve tutumları hissettiğinden, teşhisleri, geçmişe ve şimdiki ana dair duygusal enerjinin sağlığımız üzerindeki etkilerine döküman sağlamakta. Caroline , aslında bizim gerçek gücümüz olan ruhlarımızı okuyor.

Ruhun Anatomisi bize bedenimizi ve ruhumuzu yeni bir gözle görmeyi öğreterek hayatımızı değiştirecek bazı ruhsal olgunluk ve fiziksel bütünlük araçları elde etmemizi de sağlıyor.

Ruhun Anatomisi, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgili hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: