Kendini Bilmek İçin Kitap!

"Ruhsal enerjide ilk basamak insanın kendini bilmesidir. Kendini bilen insan maneviyatını keşfeder ve yolculuğuna başlar." Lao Tzu

21 Günce Bilinç Formatlama, Debbie Ford

İyi kitaplar, en iyi üniversitelerin yerine geçer...

Sadece 21 gu¨nde, geçmişten kurtulmak,
anı yaşamak ve her zaman istediğiniz geleceği
keşfetmek ister miydiniz… 21 Gu¨nde Bilinç Formatlama bizi, gözlerimizi olduğumuz ve olabileceğimiz

“Tanrım,bana değiştirmeyeceğim şeyleri kabullenmem için sükunet; Değiştirebileceklerimi değiştirmem için cesaret;ve aradaki farkı bilmem için akıl ver.”

Merhaba

New York Times gazetesinin en çok satanlar listesindeki yazarlardan biri olan Debbie Ford, kişisel dönüşüm konusunda uluslararası alanda kabul görmüş bir yaşam koçu. Gölge Süreci Atölyesi (Shadow Process Workshop)’nin yaratıcısı ve Ford Bütünleştirici Koçluk Enstitüsü (The Ford Institute for Integrative Coaching)’nün kurucusu olan Debbie Ford, gölgenin irdelenmesi ve entegrasyonunun modern psikolojik ve ruhsal çalışmalara dâhil edilmesi konusunda başı çekiyor.

Debbie Ford’un kaleme aldığı, aralarında Işığı Arayanların Karanlık Yanı (The Dark Side of the Light Chasers), Manevi Boşanma (Spiritual Divorce) ve Neden İyi İnsanlar Kötü Şeyler Yapar (Why Good People Do Bad Things)’ın da olduğu altı kitap bir milyondan fazla satışa imza atarak 32 dile çevrildi ve dünya çapında eğitim kuruluşlarında kullanıldı. HayHouseRadio’daki kendi haftalık radyo programının yanı sıra,  Oprah, Good Morning America, Larry King Live ve Donny Deutsch’la Big Idea gibi programlara katılan Debbie Ford, insanın içine işleyen bilgeliği ve sevecen mizacı ile birçok kişinin sevgisini kazandı.

21 Günde Bilinç Formatlama , yirmi bir gün ve geceyi en yüksek potansiyelinize ulaşmanız adına size hem irade ve arzuyla güçlendiren sonsuz kuvvetle hem de ruhunuzla derin ve yakın bir ilişki kurmaya yönlendirir. Bu geçmişteki kalıntıları temizlemek, yaşadığınız ana dair dürüst olmak ve hayallerinizin de ötesinde bir gelecek hayal etmek için önemli bir süreçtir. Bu süreç, spiritüel canlanma, duygusal dönüşüm ve derinlerde saklı anacınızla yeniden bağlantı kurma İçin bir yaklaşım sunar. Artık size fayda sağlamayan tüm inanç ve varsayımlardan kurtulmanız İçin sizi desteklemek üzere tasarlanan bu temizlik, kendinizle, başkalarıyla ve şu anki haliyle yaşamınızla barıştığınızda ortaya çıkan, akla hayale sığabilecek en büyük Sevgi’yle derin ve engin bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak.

Kutsal doğanızı ortaya çıkarmak İçin hayat size sayısız fırsat sunacaktır. Genellikle, bunlar şiddetli sıkıntılar yaşadığınız zamanlarda ortaya çıkar. Böyle zamanlarda , içsel dünyanızı keşfetmek ve gerçek benliğinizle, karanlığınız kadar ışığınızla, kayıplarınız kadar kazançlarınızla, hüsranlarınız kadar sevinçlerinizle tanışma sürecini başlatmak İçin gereken fırsatı yakalarsınız. Istırabınız,üzerinde düşünüldüğünde ve kabul gördüğünde , spiritüel yönlendiriciniz olur, yeni başlangıçlara ilham verir ve sizi duygusal özgürlüğe , ruhunuzun bağımsızlığına götürür. Ancak bu armağanı elde etmek için bir krizi ve şiddetle bir acıyı beklemek zorunda değilsiniz. Bu nüfuz edilmesi imkansız gibi görünen duvarı aşmanın başka bir yolu daha vardır. Bilinç Formatlama, belki de yıllardır kaçtığınız duygu ve tecrübeleri sindirmenize yardımcı olacak. Temizliğin her günü, hayatınız İçin mümkün olan şeyin büyüklüğünü ve yüceliğini ortaya çıkararak sizi gerçek benliğinizin enginliğine çağırmak üzere tasarlandı. EGO’nun kontrolüyle yaşanan bir hayattan kopmanız işte bu yüzden şarttır; ancak bu şekilde bilincinizi yeniden düzenleyebilir, ruha odaklanan, kalpten güç alan bir hayat sürdürebilirsiniz. 

Sizden ricam dış dünyadan kopmanız ve en derin seviyelerde iç dünyanızla buluşmanız, içsel yolculuğunuza yirmi bir gün hayatınızın sadece yirmi bir gününü adamanızdır.

Uzun bir zaman önde okuduğum Debbie Ford’un kitabı, bilgisayar kullanımına götürdü. Onca program yüklediğimiz bilgisayar , bir gün işlevini yitirir. Ne yaptığımızı, düşünmeyiz. Nasıl bozuldu deriz. Oysa her bilgisayarın temel programları vardır. Üzerine gereken programlar eklenir. Ve bilgisayarınızın kapasitesini bilmeniz gerekir. Gerekli temizlikler yapıldıktan sonra, kasmadan Harika çalıştığı gibi ömrüde uzar.

Bizlerin de bilinç Formatlaması aynı bu şekilde.

21 Günce Bilinç Formatlama, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgi’yle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: