Hayat 0’ı Gösterdiğinde…

Sağlık

Sağlıkla, beraber gelen birçok konuda 0 ‘ı tükettiğinizde, dibi görüp yüzeye doğru ilerlerken, dibin her aşamasını hücrelerinizde hissedersiniz.

“Kim bilir kaç kere bu yollardan geçtim. Her farkındalığım arttığında, içinde yükselen bir ses (hipnoz değilse eğer) ruhum olduğunu hatırlattı.”

— Yasemin Emre

Merhaba

Hayatın kendisi zorlu bir rakip. Ve siz yaşamınız boyunca bu zorlu rakiple, uyum sağlayarak, yaşamayı öğrenmek zorundasınız.

Sağlıkla, beraber gelen birçok konuda 0 ‘ı tükettiğinizde, dibi görüp yüzeye doğru ilerlerken, dibin her aşamasını hücrelerinizde hissedersiniz. Yüzeye çıktığınızda , güneş gözlerinize vurup, mavi’nin derinliği huzur verdiği anda, hayatın gözlerinin içine baka baka gülümseyin…

Dibi görmüş birinin artık korkacak hiçbir şeyi kalmamıştır. Sağlık yani 1 sizinle olduğu sürece, herşeyin üstesinden gelirsiniz.

Kim bilir kaç kere bu yollardan geçtim. Her farkındalığım arttığında, içinde yükselen bir ses (hipnoz değilse eğer) ruhum olduğunu hatırlattı. İşte bu güç , sizi bir adım daha ileri götürüyor. Yaşamı net olarak görüp kavradığınızda oyun o zaman başlıyor.

Bilirsiniz bu oyunun kazananı ya da kaybedeni yoktur. Her şey evrende dönüşür. 

Sevgi’yle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: