Pozitif Gücün Büyüsü, Louise L. Hay

Dünyanın en çok okunan yazarlarından Louise L. Hay elinizdeki bu kitapla düşüncelerinizi, inançlarınızı ve duygularınızı pozitif yönde derinleştirerek, duygularınızın çevrenize coşkuyla akmasına yardımcı olacak.

“Düşünce ve inanç sistemlerimizi genişlettiğimizde, sevgimiz özgürce akar. Büzüldüğümüzde, kendimizi kapatırız. “

— Louise L. Hay

Merhaba

Pozitif düşünce gücünün büyüsünü, insanın kendini tanıyıp hayatla barışık kalmasını sağlayıp mucizeler yarattığını büyük bir keyifle okuyacaksınız.

Bu kitapta öğrenilecek çok şey var ama hepsini bir seferde özümseyebileceğinizi düşünmeyin. Bazı fikirler hoşunuza gidebilir, bu yüzden işe bildiğiniz yerden başlayın. Bu kitaptan sadece tek bir iyi ders çıkarabilir ve onu yaşam kalitenizi yükseltmek için kullanabilirseniz, o zaman gerçekten ilerleme kaydetmiş olursunuz. Kitabı okurken farkında olmanız gereken önemli bir şey, “dışarıda” arıyor olabileceğiniz şeyin gerçekte içinizde ve olumlu yönlerde kullanmanız için hazır olduğudur.

Bu kitabı okurken güç, zeka, Sonsuz zihin, yüksek güç, Tanrı, evrensel güç, içsel bilgelik gibi terimlerle karşılaşacaksınız. Evrende ve aym zamanda içinizde bulunan güce vereceğiniz isimlerde bir sınırlama olmadığım göstermek için bu terimleri kullandım. Eğer bunlar arasında beğenmediğiniz olursa, şıze daha uygun olan başka bir terimi kullanabilirsinız. Geçmişte, bir kitap okurken bana hoş gelmeyen kelimelerin veya İsimlerin üzerini çizer, daha hoşuma giden başka bir kelimeyi yazardım. Aynısını siz de yapabilirsiniz.

Dilerim, bu kitap gerçekte ne kadar güçlü olduğunuzu anlamınız için size yardımcı olur.

Pozitif Gücün Büyüsü, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: