The Secret, Sır, Rhonda Byrne

Bu sırrın ne olduğunu söyleyemem.Tek söyleyebildiğim varolduğu…

“En çok düşündüğünüz ya da en çok odaklandığınız şeyler gerçek hayatta karşınıza çıkıyor.”

— Rhonda Byrne

Merhaba

Çağlar boyu nesilden nesile geçerken, bir çok insan ona göz dikti, onu gizledi, kaybetti, çaldı, büyük paralar karşılığı satın alanlar oldu. Tarihteki en önemli insanların bazıları yüzyıllar kadar eski olan “Sır”ra vakıf olmuşlardı. Eflatun, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ve diğer mucitler, bilim adamları ile büyük düşünürler “Sır”rı biliyorlardı; ve şimdi “Sır” dünyaya açıklanıyor.

“Sır”rı öğrendiğinizde, istediğiniz her şeyi elde etmeyi, yapmayı, ya da istediğiniz her şey olmayı da öğrenmiş olacak; asıl kimliğinizi bulacak ve hayatta sizi bekleyen gerçek ihtişamın ne olduğunu göreceksiniz.
Sizce dünya nüfusunun sadece %1’lik bir kısmını oluşturan bir kesimin tüm maddi gelirin %96’sına sahip olması bir tesadüf mü?

  • Olağanüstü bir servete sahip olmak ister misiniz?
  • Muhteşem bir malikanede yaşamak ister misiniz?
  • Ömrünüz boyunca hiç sıkıntıya düşmeden bolluk, bereket içinde yaşamak ister misiniz?
  • Ruh eşinizi bulmak ya da huzurlu, mutlu bir evlilik yaşamak ister misiniz?
  • Peki kendinize sorun. Gerçekten ne, ama ne istersiniz?

Amaçlarınıza ulaşmak için bu kitabı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaşamınızdaki herhangi bir şey için bir cevap, bir rehber arıyorsanız, sorunuzu sorun, cevap alacağınıza inanın ve bu kitabı rastgele açın. Açılan sayfada aradığınız cevabı ve tavsiyeyi bulacaksınız.

Bu kitapta yirmi dört öğretmenin şaşırtıcı hikayesi anlatılıyor. Bu insanlar Amerika Birleşik Devletleri’nin farklı yerlerinde farklı zamanlarda filme alınmalarına rağmen sanki aynı anda aynı şeyi söyler gibiler. Kitap “Sır” öğretmenlerinin mesajlarıyla birlikte, “Sır”rın işleyişine dair kendi mucizevi öyküsünü de içeriyor. Düşlediğiniz hayatı yaşamanız için, kolay ve kestirme yolları, ipuçlarını bulacaksınız.

The Secret (Sır) adlı kitabı sayesinde büyük bir üne kavuştu. Kitap, sinema filmi olarak beyaz perdeye uyarlandı.

Rhonda, aynı zamanda Avustralya TV dizisi “Dünyanın en güzel reklamları” ve “Evlen benimle” adlı TV programlarının yapımcısıdır.

The Secret , okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bu kitapta sizlere mükemmel bir hayata giden yolu göstermek istiyorum. Hayat hakkında bilmeniz gereken çok fazla şey var ve hepsi de iyi şeyler. Hatta iyiden de öte! Olağanüstü!

“Sanatçı, güzel şeylerin yaratıcısıdır. Sanatın amacı, sanatı ortaya çıkarıp sanatçıyı gizli tutmaktır. Eleştirmen, güzel şeylere dair izlenimini başka bir biçime veya yeni bir malzemeye çevirebilen kişidir. “

— Oscar Wilde

Secret The Power, Rhonda Byrne

Merhaba

Hayat, sizin düşündüğünüzden çok daha kolay. Hayatın işleyişini ve içinizdeki Güç’ü anlamaya başladığınızda, hayatın sınırsız sihrini tadacaksınız ve sonrasında muhteşem bir hayatınız olacak!

Bırakın hayatınızın sihri başlasın.

Elinizde tuttuğunuz bu kitap evrenin en büyük gücünü açıklıyor. İstediğiniz her şeye ulaşmak için ihtiyacınız olan tek şey ThePower. Güç. Power olmasaydı doğamazdınız.

Power olmasaydı gezegende tek bir insan bile olmazdı. Her keşif, her icat ve her insanın varlığıPower’dan geliyor. Kusursuz sağlık, harika ilişkiler, sevdiğiniz bir kariyer, mutlulukla dolu bir hayat, istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz, istediğiniz her şeye sahip olabileceğiniz, istediğiniz kişi olabileceğiniz kadar para… Hepsi Power’dan geliyor.

Hayallerinizdeki hayat size sandığınızdan daha yakın. Hep öyleydi. Çünkü hayattaki tüm iyiliklere sahip olmak için gereken Power içinizde. Herhangi bir şeyi yaratmak, herhangi bir şeyi değiştirmek… Hepsi için tek bir şeye ihtiyacınız var.

Secret The Power, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: