Dünya’nın En İyi Satıcısı, Og Mandino

Deve çobanı küçük Hafid’in ustası büyük tacir Patros’dan devraldığı, başarı ve mutluluğun sırlarını gizleyen on parşömen.. Hafid’i Dünyadaki En Büyük Satıcı Yapan yüzyılların bilgeliğini içeren hayat felsefesi..
Aslında hepimiz bir ‘satıcı’ değil miyiz? Hayattaki başarı ve mutluluğumuz büyük ölçüde kendimizi başkalarına nasıl “sattığımıza” bağlı değil mi?
Hafid’i başarılı kılan ilkeler size de yardımcı olacak ve coşkuyla hayatınızı dönüştürmeye başlayacaksınız.

“Bugün yeni bir hayata başlıyorum. Kendi kendime şu kutsal yemini ediyorum, artık hiçbir şey benim yeni hayatımın gelişmesini geciktirmeyecektir.”

— Og Mandino

Merhaba

Og Mandino bir satış uzmanı ve Dünya’nın En İyi Satıcısı, kitabının yazarıdır. Günümüzde halen en fazla saygı duyulan yazarlar arasındadır. Kitapları 50 milyon üzerinde satmış ve 25 değişik dile çevrilmiştir.

Günümüzde halen en fazla saygı duyulan yazarlar arasındandır. Kitapları 50 milyon üzerinde satmış ve 25 değişik dile çevrilmiştir. Success Unlimited dergisinin 1976 yılına kadar başkanlığını yaρmış ve National Speakers Association ın tüm zamanların en iyi konuşmacıları arasına girmiştir. Og Mandino, dünyada Kişisel Gelişim’in öncülerindendir. Dünya çok satanlar listelerinin başında olan, ‘Dünyadaki En Büyük Satıcı’ da dahil olmak üzere onlarca kitabın yazarıdır. Şu an bile dünyanın en saygı duyulan yazanları arasındadır. sozkimin.com Aynı zamanda profesyonel bir konuşmacıdır. Motivasyon konusunda bir otorite kabul edilir. Kitaρlaɾı tüm dünyada 25 dile çevrilmiş ve toplamda 50 milyondan fazla satmıştır. ‘Success Unlimited’ dergisinin başkanlığını yaρmıştıɾ. W.Clemet Stone ile yakın arkadaştır. Amway şirketinde uzun yıllar boyunca motivasyon seminerleri vermiştir.

Aslında hepimiz bir “satıcı” değil miyiz? Hayattaki başarı ve mutluluğumuz büyük ölçüde kendimizi başkalarına nasıl “sattığımıza” bağlı değil mi?

Hayatınızı dönüştürmek istiyorsanız, kitap bu konuda yardımcı olacaktır.

Yüreğinin yerini hatırlayan ve yüreğini kullanan tüm dostlara sevgiler.

Nadir Kitap aracılığıyla sipariş verdiğim kitabın gönderimini sağlayan Kultur Sahaf a teşekkür ederim.

Dünya’nın En İyi Satıcısı, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: