Melekleri Nasıl Duyarsınız, Doreen Virtue

Melekleri Nasıl Duyarsınız, Meleklerinizden ve Rehberlerinizden nasıl mesaj alabileceğinizi gözler önüne seren, adım adım hazırlanmış bir kılavuzdur. Doreen’in Melek Terapisi Uygulayıcısı seminerlerinde yıllardır öğrencilerine öğrettiği uygulamaların bir derlemesidir.

“Eski bir psikoterapist olarak, koruyucu meleklerimizle konuşmanın, iç huzuru ve mutluluk bulmak için en hızlı yol olduğunu düşünüyorum. Tüm eğitim hayatım ve klinik çalışmalarım sırasında gördüm ki, meleklerin şifalandırma kapasiteleri insanlar tarafından geliştirilen tüm terapi metotlarından daha etkilidir. Herkesin melekleri duyma yeteneği vardır. Tek yapılması gereken buna güvenmek ve şüpheleri kendinden uzaklaştırmaktır. Şayet size verdiğim yöntemleri kullanırsanız, siz de bunu başarabilirsiniz.”

— Doreen Virtue

Merhaba

Melek, kelime olarak “Mesajcı” anlamına gelmektedir. Melekler yaratıcımızın İlahi zihninden mesajlar getirirler. Onlar Tanrı’dan bize armağandırlar. Bize sevgi ve ışık olan İlahi doğamızı hatırlatmak, dünyanın iyileşmesine yardım edecek yeteneklerimizi keşfetmemize ve onları geliştirmemize yardım etmek ve bizleri doğru yolda tutmak için gönderilmişlerdir. Melekler bize ayrıca ilişkiler, sağlık, kariyer ve hatta parasal konularda bile rehberlik yaparlar.

Melekleriniz, Tanrı’nın planının ahenk içinde yürümesi sizinle birliktedirler. Çünkü bir kişi bile, barışçıl insanların olduğu bir dünyaya, yani barış içinde bir dünyaya liderlik etmek için yeterlidir. Bu yüzden melekleriniz, sizi sükûnete kavuşturacak her yolda size refakat etmek isterler. “Küçük” isteklerde bulunduğunuzda onları sıkmaz ve onların vakitlerini boşa harcamış olmazsınız. Onlar bilirler ki, size rahatsızlık veren küçük konular üst üste geldiklerinde size büyük stresler yaratabilir. Bu yüzden yolunuzda duran her konuda size yardım etmekten zevk duyarlar.

Tanrı her yerdedir. İlahi olan sizin içinizde, ve kesinlikle bütün meleklerinde içindedir.

Mucizeler Kursu, Tanrı’nın bize zorluk zamanlarında yardım etmediğini, çünkü buna ihtiyaç görmediğini söyler. (Çünkü o sadece sevgiyi, mükemmelliği görür, problemler sadece birer illüzyondur.) Buna karşın Tanrı, zorluk içinde olduğumuzu düşündüğümüz anlar için bize yardımcılar gönderir. Bu bizim görmezden gelindiğimiz anlamına gelmez. Bu sadece, her şeyin zaten çözümlenmiş olduğunu bilebilmemize yardım etmek için İlahi bir yardımdır. Ancak bizler, her ihtimale karşın, başımız sıkıştığında bizlere yardım etmek için Tanrı’nın melekleri yaratmasına güvenmeyi severiz.

Bu kitabın sayfaları arasında, kendi ruhsal iletişim tarzınızın ne olduğunu keşfedecek; vizyonlar, kelimeler, düşünceler, duygular ve sesler yoluyla size gelen İlahi Rehberliği kolaylıkla tanımaya başlayacaksınız. Bu çalışma, İlahi mesajlarla, egonun sesi arasındaki farkı ortaya koymakta; sizin Kaynakla açık ve anlaşılır iletişim kurabilmenizi sağlamaktadır. Üstelik sadece melekler değil, ölmüş yakınlarınızın mesajlarını nasıl alabileceğiniz de kitabın içerisinde karşılaşacağınız sürprizler arasında…

Melekleri Nasıl Duyarsınız, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: