Tanrı, yaşam sistemini Bolluk temelleri üzerine kurmuştur. Bolluk, tüm yaratılmışların üzerine akacak şekilde programlanmıştır. Ve Bolluk her canlının doğuştan hakkıdır.

“Bizim hayalimiz Ruhani duyarlılıkta, etik ve sevgi dolu insanların, gerekli servete ve yaptırım gücüne kavuşması ve yaptırım gücüne kavuşması ve insanlığa, hayvanlara ve doğaya yararlı yatırımlar yapmasıdır. Biz, Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi, kendi kişisel çıkarlarından üstün tutan insanlar hayal ediyoruz.”

— Doreen Virtue

Merhaba

Bolluk varlığımızın doğal halidir ve hepimizin etrafında, sürekli olarak, bizi koruyup gözeten, ruhsal amacımızı gerçekleştirebilmemiz için bize destek olmak isteyen ilahi varlıklar bulunmaktadır. Bu varlıkların pek çok isimleri ve farklı görevleri olsa da, onlar çoğunlukla melek olarak adlandırılmaktadır.

Bolluk aslında güven içinde ve korunuyor olma duygusudur. Bolluğun bankada ne kadar çok paranız olduğuyla veya mali durumunuzla bir ilgisi yoktur. Zengin oldukları halde para konusunda endişelenmekten vazgeçmeyen de pek çok insan bulunmaktadır.

Bolluk, bugünkü ve gelecekteki yaşamınızda finansal açıdan kendinizi güvende hissetme duygusudur. İşte bu güvende olma duygusuna, altın ile değer biçilmektedir. Ve elbette, bolluk tanımı tüm faturalarınızı kolayca ödeyebilme, gücünüzü de içerir.

Bolluk ayrıca çok zamana, fikire, özgüvene, sevgiye ve aklınıza gelebilecek tüm diğer olumlu şeylere sahip olmak demektir. Bolluk akışına kendinizi açtığınız zaman, bu bolluk size gökkuşağının tüm renkleriyle gelir.

Yaratıcımız her şeyi bol yarattı ve sürekli olarak bolluğun yeni formlarını yaratmaya devam ediyor. Bu bolluk o kadar doğal akmaktadır ki, akışı engellemek için olağanüstü önlemler almanız gerekir! Bu kitapta, bolluk akışınızı sabote eden davranışlarınızı teşhis etmeyi ve durdurmayı öğreneceksiniz; bolluğun size akışını tüm sevdiklerinizle ve desteklediğiniz yardım kuruluşlarıyla paylaşmanın tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Yaşam amacınızı gerçekleştirirken sizi bollukla destekleyen İlahi sözleşmeniz konusunda da bilgi sahibi olacaksınız.

Bolluk Melekleri, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: