Diana Cooper; terapist, şifacı ve yazardır. Yaşama pozitif bakışı, anlaşılır tarzı ve bilgeliğiyle milyonlarca insana ruhani potansiyellerini kullanmaları yönünde ilham vermektedir.

“Melekler, Tanrı’nın yüreğinden gelen ve onun buyruğunu yerine getiren yüksek ruhani varlıklardır. Gökyüzünün yedinci boyut diye de tarif edilen yedinci katında yaşarlar. Meleklerin frekansı o kadar açık ve yüksektir ki genellikle insanlara görünmezler. “

— Diana Cooper

Merhaba

Herkesin kendilerine tahsis edilmiş bir koruyucu meleği vardır. Bu durumda sizin de size yardım etmekle görevlendirilmiş bir koyucu meleğiniz var. Koruyucu meleğinizi fark etmeyebilirsiniz, ancak varlığını hissedebilirsiniz. Her ne kadar yanınızda sorularınıza yanıt verebilecek birden fazla melek bulunsa da sizin için en kolayı cevapları kendinize ait ve aşına olduğunuz koruyucu meleğinizden almaktır.

Kişisel ya da kozmik cevaplar almak için meleklerle bağlantı kurabilirsiniz, İşte size kendiniz için denemek isteyeceğiniz bazı yöntemler. Kendinizi sevgi ve huzurla dolmuş hissetmiyorsanız, bu bir ışık meleği değildir, çünkü ışık melekleri sizi daima huzurla sarar ve size sevgi dolu cevaplar verir. Yapmanız gereken mavi koruma pelerininin üzerinize yerleştiğini hayalinizde canlandırmak ve gözlerinizi açmaktır.

Koruyucu meleğinizle temasa geçmek

 1. Rahatsız edilmeyeceğiniz, sessiz bir yere rahatça oturun.
 2. Mümkünse bir mum yakın ve bu mumu meleğinizle kuracağınız bağlantıya adayın.
 3. Rahat bir şekilde nefes alıp verin. Nefes alırken sevgiye verirken de huzura odaklanın.
 4. Rahatladığınız zaman sevgiyi soluyun ve kendinizi altın bir koza içinde hissedene dek altın renginde soluklar verin,
 5. Koruyucu meleğinizin önünüzde olduğunu hayal edin, hissedin veya düşünün. Bir temas hissedebilir, parfüm kokusu alabilirsiniz ya da hiçbir şey olmayabilir. Meleğinizin yakınınızda olduğunu ve onu düşündükçe size doğru geldiğine güvenin.
 6. Meleğinize soracağınız soruyu kesin ve açık olarak belirtin.
 7. Vücudunuzu rahatlatmaya odaklanmak için birkaç dakika sessizce oturun.
 8. Bu esnada bir cevap alabilirsiniz ama beklemeniz de gerekebilir çünkü cevaplar çoğunlukla hiç beklemediğiniz bir anda gelir.
 9. Bu egzersiz esnasında açık olun. Bir pelerin gibi auranızı çektiğinizi hayal edin ve önünüze, arkanıza, her iki yanınıza, altınıza ve üstünüze haç veya anki gibi bir koruma sembolü yerleştirin. Etrafınıza altın rengi bir ışık çemberi yerleştirmek de isteyebilirsiniz.
 10. Sonra gözlerinizi açın.
 11. Sabırlı olun! Cevaplarınızı alana dek egzersizi her gün tekrar edin.

Meleğinizle iletişime geçmeye alıştıkça sorularınızı sorun yalnız sorularınızı sessiz bir anda, yürüyüşe çıktığınız, araba kullandığınız veya bahçede dolaştığınız zaman sorun. Cevabı duyabilmeniz için zihninizi zorlamayı bırakmayı unutmayın. Gece uyumadan evvel en son olarak açıklama da isteyebilirsiniz. Beklediğiniz yanıt, rüyamızda ya da birkaç gün içerisinde gelebilir.

Cevapların beklediğiniz bir biçimde gelmesi şart değil. Aniden gelen bir düşünce olabilir ya da cevabı bir anda fark edersiniz. Arkadaşınızın, sorduğunuz sorunun yanıtını içeren bir şey söylediğini duymanız daha muhtemeldir. Cevabı radyoda duyabilir ya da bir kitapta okuyabilirsiniz. Melekler, cevabı size bir şekilde kesinlikle ulaştıracaklardır. Size düşen tetikte olmak ve dinlemektir.

Bu kitapta yer alan kısa cevaplar ve ilham verici öykülerle Meleklerin Rehberliğinde zor durumların üstesinden gelecek ve içinizdeki gücü ortaya çıkaracaksınız.

Meleklerden Cevaplar, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: