Ben Hep Senin Yanındayım, Nejat İşler

Nejat İşler Ben Hep Senin Yanındayım kitabı raflarda. Nejat İşler’in ilk kitabı Can Yayınları’ndan çıkmış ve 100 binin üzerinde satmıştı. 

“Gözlerimi kapadım, seni düşledim. Yan koltuğumda oturuyordun. Elinde bir kitap vardı. Göz göze geldik, “masal okuyorum, iyi geliyor,” dedin. Yanıma kitap almayı unutmuşum. Sıkıntımı anladın, kitabı bana uzattın. “al, okumaya başla, iyi gelecek.” Teşekkür edip aldım kitabı elime. Tam ilk sayfayı çevirecekken uçağın güvenlik anonsu düşlerimden uyandırdı beni. Gözümü açtığımda, hostes kılığına bürünmüş dünyanın en güzel kadını, portakal suyu uzattı, çapkın bir göz kırpış eşliğinde.”

— Nejat İşler

Merhaba

Nejat İşler, pek çok televizyon dizisi ve sinema filminde yer aldı. ‘Gerçek Hesap Bu!’ dan sonra yeni kitabı ‘Ben Hep Senin Yanındaydım’, Can Yayınları bünyesinde kurulan Mundi etiketiyle raflardaki yerini aldı. İşler, ‘Ben Hep Senin Yanındaydım’da aynı kadın için birbiriyle yarışan iki dostun, bir beyaz yakalının katıldığı zoraki doğum günü kutlamasının, Bodrum’da büyük bir yıkımın ardından bir bohemin yaşamının üzerine kaleme aldığı sıcak hikâyeleriyle okuyucu karşısına çıkıyor.

Ben Hep Senin Yanındayım, hikâyelerden oluşuyor.

  • Dört Yılda Bir
  • Ahmet’in Öyküsü
  • Adı Bahtiyar
  • Biz Zavallı Erkekler
  • Hayalet Palyaço’nun Laneti
  • Öfkeli Piçler Bataryası

Ben Hep Senin Yanındayım, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: