Kendini Bilmek İçin Kitap!

"Ruhsal enerjide ilk basamak insanın kendini bilmesidir. Kendini bilen insan maneviyatını keşfeder ve yolculuğuna başlar." Lao Tzu

Savaşçı Tanrıça’nın Bilgeliği, Heatherash Amara

İyi kitaplar, en iyi üniversitelerin yerine geçer...

Sanatçı, güzel şeylerin yaratıcısıdır. Sanatın amacı, sanatı ortaya çıkarıp sanatçıyı gizli tutmaktır. Eleştirmen, güzel şeylere dair kendi kanısını başka bir yola veya yeni bir malzemeye dönüştürebilen kişidir.

“Yüreğin sana veya bir başkasına ait değil, evrene ait. Güneş gibi parlamasına izin ver. Yüreğini ona buna bağlama; yüreğinin evrenin sevgisinin bir yansıması olmasına, ışık yaymasına izin ver.”

Heatherash Amara

Merhaba

Savaşçı Tanrıça hareketinin amacı, içinizde derin bir yolculuğa çıkmanıza ve böylece gerçek kimliğinizi yaşamanıza yardımcı olmaktır.

Savasçı Tanrıça’nın yolunda ilerlerken içsel varlığınızın iki yönünü geliştireceksiniz: muhteşem bir Savaşçı odağı ve bağlılığı ve de merhametli Tanrıça inancı, kavrayışı ve yaratıcılığı. Bu yepyeni rehber, Savaşçı Tanrıça’nın Bilgeligi, bu öğretileri gündelik yaşamınıza uygulamanin basit ve doğrudan bir yöntemini sunuyor ve Savaşçı Tanrıça’nın yolculugunuzu bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı oluyor.

Bizim yolumuz, analiz, şefkat ve sebattan ibarettir ve içinize baktığınızda ve özbilginizi ve özdesteginizi derinleştirmeye başladığınızda bu özellikleri aklınızda tutmanızı rica ediyorum.

Savaşçı Tanrıçalar olarak dikkatimizi kim olmamız gerektiğinden alarak gerçekte kim olduğumuza kaydırmayı öğreneceğiz.

“Kadınlar olarak bizler Kutsal Güce dair dişi bir yansıma ve bize doğal sezgi, şifa ve birliktelik güçlerimizle bağ kurmamıza olanak verecek bir spiritüellik ararız.”

Kitap, birçok kadına hayallerine ulaşma yolunda yardımcı olacak bir Rehber niteliğinde.

Peki, Bu Kitabı Nasıl Kullanmalıyız?

Herhangi bir sayfayı rastgele açarak sizi hangi mesajın beklediğini görün…

Her gün meditasyon yapmak zorunda değilsiniz, ancak gününüz için bir niyet belirlemeyi içeren bir özbakım ritüeli yaratmanın harika faydaları vardır.

Bu yolculuk sizin için yeni yollar açacak ve size yeni alışkanlıklar kazandıracaktır.

“Değişime kucak açtığınızda, kendinizi yaratıcılığa, olasılığa ve şifaya açmış olursunuz. Değişim kaçınılmazdır ama dönüşüm bilinçli bir tercihtir.”

Savaşçı Tanrıça’nın Bilgeliği, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: