Anunnakiler, Gök Türk

Biz daima hakikat arayan ve onu buldukça ve bulduğumuza kani oldukça ifadeye cüret gösteren adamlar olmalıyız.

Mustafa Kemal Atatürk

Merhaba,

1800’ler den beri arkeologları seferber edip; elde edilen bulguları, tabletleri doğru yorumlayan ülkeler bugün birer süper güç haline dönüşmüşlerdir.

Tabletlerde ne açığa çıkmıştı ki Osmanlı’nın kadim şehirleri büyük devlet arasında apar topar paylaşılmıştı? Tarihin akışını değiştiren şehirlerden Babil’i Ruslar kazarken Musul’u İngilizler, Khorsabad’ı niçin Fransızlar kazmıştır? Niçin bu ülkeler birbirlerinin kazı alanlarına karışmayıp elde elttikleri bulguları hep kendilerine saklamışlardır?

Bu kadim şehirlerin talanından 150 yıl sonra bile neden 2003’te ABD Irak’ı işgal ettiğinde yaptığı ilk işlerden biri Bağdat Müzesini basıp 15 bin parçayı götürmekti? Çoğu Sümer tarihini anlatan en az 6 bin yıllık çivi yazısı tabletlerin tamamı neden çalınmıştı? Anunnakilerin bilgisini, kronolojisini anlatan metinler ve Büyük Tufanı anlatan hikayeler neden ABD için bu kadar önemliydi? Bu yağmayı yapanlar sokaktan geçerken taş alıp vitrini indirenler değildir. bunlar kulaklık takan koordineli çalışan, çift kilitli kapılardan geçebilen, müzenin gizli bölmelerini bilen kişilerdir.

Ülkemizin önde gelen Anunnaki araştırmacılarından biri olan Gök Türk, son zamanlarda dünyada en çok konuşulan bu uzaylı türünü kapsamlı bir incelemeye tabi tutmuştur.

Birçok araştırmacı, Anunnakilerin Güneş Sisteminin bügünlerde keşfedilmeyi bekleyen en dış gezegeni Ninbiru/Planet X’ten 445 bin yıl önce dünyamıza geldiklerini ve bir sebeple 4 bin yıl önce gezegenimizden ayrıldıklarını savunmaktadır. Bu görüşü paylaşanlara göre Anunnaki tanrıları bu yüzyılda geriye dönmekte, Mezopotamya bölgesi onlar için hazırlanmaktadır. Fakat acaba gittiler mi?

Anunnakiler, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Okuyunuz…

Sevgiyle

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: