Kendini Bilmek İçin Kitap!

"Ruhsal enerjide ilk basamak insanın kendini bilmesidir. Kendini bilen insan maneviyatını keşfeder ve yolculuğuna başlar." Lao Tzu

Gizli Enerji Terapileri, Dr. Richard Gerber

İyi kitaplar, en iyi üniversitelerin yerine geçer...

Kadim bilgelik ve yeni bilimin bu birleşimi, modern zamanların sağlık hizmetlerine kusursuz bir giriş niteliğindedir. Enerjisel şifa üzerine temel bir referans kitabı olan Gizli Enerji Terapileri, ülke çapında bireyler, okullar ve sağlık kurumları tarafından alternatif tıp araştırmaları üzerine tercih edilen bir ders kitabı olarak yaygın bir kabul görmüştür. 

“Başkaları için merhamet ve empatik duyguların gelişimi kalp çakranızın açılması ve yüksek bir bilinç geliştirmeye giden yolda ilk adımdır. Kişilik bu duygulardan yoksun olursa, kalp çakrasında bir blokajın varlığından emin olabilir.”

— Dr. Richard Gerber

Merhaba

“Algılanan hatalarımızdan ötürü kendimizi affetmeye başladığımızda ve hala çıkış yolumuzun olduğunun dürüst bir biçimde itiraf ettiğimizde, kendimizi ruhun en yüksek düzeyinden fiziksel alt düzeye kadar iyileştirebilmeye başlarız. Ancak o zaman kendimizi gerçekten sevebiliriz ve kabul edebiliriz.”

Kaç tıp var? Ve kaç beden? Nedenselden eterik bedene, bütün bedenlerimiz titreşimsel bir alanın da önemli varlıkları. Tek bir beden görüntüsü içinde titreşen bu bedenler, Newton’cu fizik anlayışından kaynaklanan modern tıbbın kuruluş temellerini sarsıyor.

Alanının dünyadaki en ünlü uzmanı Dr. Richard Gerber, titreşimsel tıbbın öncüsü olan bu efsane kitabıyla, insanın gelecekteki kusursuz sağlık yaşamını bugüne taşımakla kalmıyor, beden enerjilerimiz en gizli yönlerini de ortaya çıkarıyor.

Dr. Richard Gerber, yeni bir Einstein’cı Tıbbın gelişimi için zamanımızda ortaya çıkan önemli biyoenerjisel ilkelere açıklık getirmeye katkısı olan, insanın enerji sistemleriyle ilgili bilgileri geniş bir biçimde bu kitapta bir araya getirdi.

Geleceğin tıbbı…

Zihin ve ruhun çalışma alanlarının ötesi.

Geçmişe, geriye dönerek, insanlığın içinde bulunduğu durumu, okuyarak, araştırarak, bugünü ve içinde bulunduğumuz durumun nedenlerini daha iyi anlayabilirsiniz.

Gizli Enerji Terapileri, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: