Yolculuk, Brandon Bays

On yıl kadar önce Brandon Bays’in karnında kanserli bir tümör teşhis edilir; basket topu büyüklüğünde ve iç kanamaya sebep olan bir tümör. 

“Geçmiş, bedenimizde hücre düzeyinde depolanır. Hücrelerde biriken anılarımız zamanla hücrenin yapısını bozabilir. Bedenin bilgeliğiyle temasa geçenler hücrelerde birikmiş duygusal toksinin nasıl silineceğini kavrarlar…”

— Brandon Bays

Merhaba

İnsanın kendisine inanmasıyla başlayan bu harika kitap, ruhun gücüne inanan insanın her türlü zorluğun üzerinden gelebileceğini anlatıyor.

Yolculuğa hazır mısınız?

Brandon Bays, alternatif sağaltım ve bireysel gelişim konularına yıllarını vermiş olan yazar ameliyata  yanaşmaz; doktoruna ameliyatı ötelemeye ikna eder ama tek koşulla ; bildiği doğal yollardan tümörü küçültmeyi başarır.

“Yalnızca ışığımızın üzerini örtmeyiz; duygularımızı da çoğu zaman örtüp saklamaya çalışırız. Bu durumun özellikle bağımlılıklar için geçerli olduğunu keşfettim. Çoğu zaman bağımlılıklarımızı, ilginizi dağıtmak veya başa çıkamayacağınızı, hatta yüzleşemeyeceğimizi sandığımız köklü bir duygusal sorunun üzerini abajur şapkasıyla örtmek için kullanırız.” Brandon Bays

1 Temmuz 2016 tarihinde Yolculuk, kitabı İçin , “Rehberler yol gösteriyor, olmalı! ” diyerek kitabevinden almış, okumaya başlamıştım.

On yıl kadar önce Brandon Bays’in karnında kanserli bir tümör teşhis edilir; basket topu büyüklüğünde ve iç kanamaya sebep olan bir tümör. Doktor, acilen ameliyata almak ister. Ancak alternatif sağaltım ve bireysel gelişim konularına yıllarını vermiş olan yazar ameliyata yanaşmaz; doktorunu ameliyatı ötelemeye ikna eder ama tek koşulla; bildiği doğal yollardan tümörü küçültmeyi başarırsa. Gevşeme tekniklerini ve homeopatik tıbbı iyi tanıyan Bays hemen işe koyulur; beslenme düzeninde radikal bir değişime gider; fiziksel ve duygusal çeşitli terapilere başlar.

Mucizevi bir şekilde birkaç hafta içinde tümör yok olur. Bu inanılmaz iyileşme Brandon Bays’i kendi duygusal ve bedensel şifa yolculuğunu başkalarına da öğretip uygulamaya teşvik eder.

Tüm bu yaşanılanların, olağan dışı şifa kılavuzu olduğu düşünülüyor. Endişelenmeyin, kanser hastalığı ile ilgili, muhtelif görüşler olmasına rağmen, bir son durum bildirimi halen yok.

Alternatif tıp ancak bir uzman eşliğinde gerçekleştirilmeli. Önce bilim…

Şu an yazarken dikkat ettim. Yabancılarda tümör iyileştirme konusunda yaygın bir süreç izlenirken; Türkiye’den örnek verebileceğim kimse yok. Sizlerin aklına gelen herhangi bir isim var mı? Paylaşırsanız sevinirim.

Şamanlar bile “Şifa” sahibinin “Allah” olduğunu söyler

Gelişmek, değişmek demekse, bu durum gelişen kişiyi “yaşam sanatında” bilinçli hale getirir.

Kitaplar yolculuğunuz da farklı bakış açılarıyla eşlik ediyor.

Yaşamınızı, aydınlatmak için güç ise içinizde.

Yolculuk, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: