Kendini Bilmek İçin Kitap!

"Ruhsal enerjide ilk basamak insanın kendini bilmesidir. Kendini bilen insan maneviyatını keşfeder ve yolculuğuna başlar." Lao Tzu

Enerji Tıbbı, Donna Eden

İyi kitaplar, en iyi üniversitelerin yerine geçer...

Donna Eden’ın enerji tıbbına dair bu klasik rehberde yazar, okurlarına sağlığı ve refahı artırmak için bedenin enerji sistemleriyle nasıl çalışabileceklerini göstermektedir. Bu kitap, insanların beden enerjileri kullanıldığı takdirde nasıl: Direnç ve canlılığı artırdıklarını, Bağışıklık sistemini güçlendirdiklerini, Ağrı ve soğuk algınlığı, baş ağrıları gibi sıkça görülen şikâyetleri hafiflettiklerini, Hafıza ve zihni çalıştırdıklarını, Beş dakikalık günlük bir rutinle genel sağlığı ve ruh halini güçlendirdiklerini göstermektedir.

“Bedenin, ruhun ona dört bir yandan yağdığını, aktığını, dolduğunu ve ışıldadığını düşünmesine izin verin.”

— PLOTINUS

Merhaba

Benzer benzeri illa çekiyordu.  Çeşme D&R ziyaretim ve raftan iletişim kuran Donna Aden.

Enerji Tıbbı, dünyanın dört bir yanından farklı kültürlerden gelen yüzlerce yıllık bilgelikten doğmuştur. Enerji Tıbbının faydalarını deneyimlemek için bir enerji doktoruna ihtiyacınız yok. Kendinize fayda sağlamak, kendinizi iyileştirmek, enerjilerinizi arttırmak bu yöntemleri öğrenerek kullanabilirsiniz.

Enerji tıbbı zamana meydan okur...

Enerji tıbbı güvenli, doğal ve erişebilirdir, aynı zamanda sağlık hizmetlerinin yüzünü de değiştirmeye başlamıştır. Dr. Richard Gerber’e göre “İyileşmeye nihai yaklaşım, en başında hastalığın ortaya çıkmasına sebep enerji seviyesindeki anormallikleri ortadan kaldırmak olacaktır.”

Enerji tıbbı ifadesi bugün eski şamanik şifa uygulamalarının modern kültürlere tanıtılmasından tutun da modern hastanelerdeki güçlü elektromanyatik ve görüntüleme teknolojilerinin kullanımına kadar pek çok şekilde kullanılmaktadır.

Enerji  tıbbı, bedenin bir enerjiler sistemi olduğu anlayışının sağlığı, iyileşmeyi ve refahı güçlendirmek için uygulandığı, sayıları giderek artan pek çok yaklaşımı tarif etmek adına bildiğim en iyi ifadedir.

Enerji Tıbbı ifadesi kendi başına iki anlamlıdır;

  • Enerji iyileştirir ve enerji sistemleri iyileştirir. Enerji Tıbbında, enerji ilaçtır. Bedeninizin enerjileri, rahatsızlıklarınızla baş edebilmek için var olan en saf ve en doğal iksiri ortaya çıkararak her türlü hastalık ve tehditle baş etmek için kendini nasıl kullanacağını bilir. Enerji bedene hayat verir.
  • Enerji Tıbbında, sıkıntılı enerjiler hastadır. Atalarınıza yabancı olan bir stres, kirlilik ve bilgi dünyasına uyum sağlamaya teşebbüs eden enerji sistemleri kusurlu uzlaşma yollarına boyun eğip tam anlamıyla iyileşmek için yeniden biçimlenmeye ihtiyaç duyarak yollarını kaybederler. Enerji Tıbbı, bu yeniden biçimlenme sürecini mümkün kılar. Enerji iyileştirir ve enerji sistemleri iyileştirir.

Bedenin enerjileriyle nasıl çalışabiliriz?

Enerji Tıbbı, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: