Artık Biliyorum, Oprah Winfrey

Artık Biliyorum içten, sahici, ilham veren ve mizah yüklü anlatımıyla okurların tekrar tekrar dönüp okumak isteyecekleri, hakikatlerle ışıldayan bir kitap.

“Artık biliyorum… Ne verirseniz size gelir. Her şey bir mucize, bir lütuf , bir fırsat olabilir. Yeter ki siz öyle görmeyi bilin.”

— Oprah Winfrey

Eğer Durup Tadını Çıkarmayı Bilirsek Hayat Tatlı Hazinelerle Doludur.

Merhaba

Oprah Winfrey… Her zaman tek başına ayakta durmayı bilmiş bir isim. Yaratıcı bir güç, kendini insan yüreğini ve ruhunu anlamaya adamış bir bilgelik öğrencisi, “dilediğin hayatı yaşa” felsefesinin en büyük savunucusu… Efsanevi, türünün en yüksek reytingli talk şovu ile Amerika’da yıllar yılı tarih yazan ve kendi televizyon ağını kuran Winfrey, Başkanlık Özgürlük Madalyası ve Harvard Üniversitesi’nden fahri doktorayla ödüllendirilmiştir. Tüm deneyimlerinden topladığı hayat derslerini on dört yıldır O yani Oprah Magazin‘deki köşesinde paylaşmaktadır.

Oprah Winfrey. eserinde şöyle yazıyor: “Kişisel keşifler defterime hoş geldiniz!”

Uğruna çabaladığım, ağladığım, kaçtığım, geri döndüğüm, kabul ettiğim, güldüğüm ve en sonunda emin olduğum bu dersleri okurken Gene Siskel’ın yıllar önce bana sorduğu o soruyu kendinize soracağınızı umuyorum. Vereceğiniz cevabın muhteşem olacağını biliyorum, çünkü sonunda ulaştığınız cevap kendiniz olacak.”

Artık Biliyorum içten, sahici, ilham veren ve mizah yüklü anlatımıyla okurların tekrar tekrar dönüp okumak isteyecekleri, hakikatlerle ışıldayan bir kitap.

Artık Biliyorum , okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: