KALBİNİZİ MELEKLERİN MUCİZELERİNE AÇIN!
Melekleriniz duymak
Meleklerinizden yardım istemek
Meleklerinizin irili ufaklı mucizelerini hayatınıza çekmek…

“Yaşamın sihirli yanını keşfet. Bugün istediğin ufak bir şeyi yaratarak içindeki sihirbazı harekete geçir.”

Merhaba

Melekleriniz, ilk nefesinizden son anınıza kadar sizlerle. Onlar her zaman yanınızda. Sizi korumak, kollamak, size tavsiyelerini, sevgi dolu sözlerini iletmek, gerektiğinde size cesaret vermek, gerektiğinde sizi avutmak ve her şeyin düzeleceğini, hatta çok iyi olacağını söylemek için varlar.

Aslında kulağınıza fısıldıyorlar çoğu kez doğru yolu. Ama biz genellikle onları duyamıyoruz, ya da ‘bana öyle geldi’ deyip geçiyoruz. Hani içinizden bir sesin, ‘bugün şemsiyeni al’ deyip de sizin omuz silktiğiniz ve akşam sırılsıklam eve döndüğünüz gün var ya, sizi dürten onlardı. Ya da gerçekten yapmak isteyip de bir türlü başlamadığınız o iş, hani hep erteleyip durduğunuz. .. Sizi kalbinizin istediği yola doğru kollarınızı sıvamaya usul usul itenler de onlar.

Melekleri Allah’ın sevgi düşünceleri olarak düşünebilirsiniz. Onlar her zaman sevgi dolu, her zaman sıcak, sevecen ve saftırlar. Aslında saf sevgidir melekler, çünkü Allah’ın bizlere uzanan elidirler. Doğal olarak da Allah gibi saf sevgiden oluşurlar, ‘ego’ dediğimiz karanlık yönleri yoktur meleklerin. Özgür iradeleri de yoktur, yolları her zaman ışığın, sevginin, Allah’ın yoludur.

“Benim de meleklerim var mı?” demeyin. Dininiz, inancınız ne olursa olsun, sizin de melekleriniz var. Herkesin ama herkesin en az iki koruyucu meleği var. Bunu sadece kutsal kitaplar yazmıyor, duru görüsü güçlü olanlar melekleri görebiliyorlar.

Melek kelime anlamı olarak mesaj getiren demek. Melekleriniz de tamamen bunu yapıyorlar aslında. Allah ile, Tanrısal olanla, evrensel güç ile bağlarımızdır meleklerimiz.

Peki melekler neden buradalar?

Dünyaya huzur, barış getirmek için. Bu da sizinle benimle, tek tek hepimizle başlar. Meleklerin tek istedikleri, bize biraz olsun, mutluluk getirmek, bize yardım etmek. Yalnız bunu, ancak biz onlardan herhangi bir konuda yardım istersek yapabilirler; çünkü aksi halde özgür irademize müdahale etmiş olurlar.

Meleklerin İşaretleri

Melekleriniz, eğer isterseniz, deve seve size yanınızda olduklarına dair işaretler yollarlar. Bazen de onlardan yardım istediğinizde “kartvizitlerini” bırakırlar size. Meleklerin yolladığı sevgi mesajlarından biri tüylerdir. Aslında biz melekleri kanatları olan ışıktan varlıklar olarak düşündüğümüz için bize kanatlı olarak görünüyor melekler. Belki de bu nedenle bize melek tüyleri yollamak, onların en yaygın işaretlerinden.

Meleklerimiz bize tüylerle, bulutlarla, metal paralarla, gökkuşaklarıyla ve karşımıza çıkardıkları sayılarla da mesaj verirler. Umutsuz bir anınızda, başınız aşağıda yürürken gözünüze takılan o güzel tüy, aslında meleklerin “biz buradayız” demesidir örneğin.

Sayılar ise, farklı mesajları vermenin kolay bir yolu. İşte karşımıza çıkan sayılar ve mesajları:

Sayılar ve Anlamları

l: ‘Düşüncelerine dikkat et, çünkü şu anda düşüncelerinle yaratıyorsun’
2: ‘Meleklerin yanında’
3: ‘Aydınlanmış üstatlar seninle’
4: ‘Meleklerin hallediyor’
5: ‘Doğru yoldasın, bu yaptığını yapmaya devam et.’
6: ‘Bırak meleklere, bırak Allah halletsin’
7: ‘Bir mucize bekle!’
8: ‘Bereket sana geliyor’
9: ‘Hayatının amacı üzerinde çalış’
10: ‘Allah seni seviyor’

Eğer birden fazla sayıyı yanyana görüyorsanız, anlamlarını yanyana koyarak okuyun. Örneğin 14 sayısı için ‘Düşüncelerini olumlu tut, çünkü düşüncelerinle geleceğini yaratıyorsun. Bu işi meleklerin hallediyor.’ gibi.


Meleklerle Yaşamak, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: