Herkes Yazabilir, Ann Handley

Handley ayrıca dijital pazarlama ve içerik oluşturma konularında aktif bir açılış konuşmacısıdır. Her yıl uluslararası alanda 40’tan fazla konuşma yaparak kurumsal etkinliklerde ve konferanslarda seçilen dinleyicilere hitap etmektedir.

“Sözcükler gerçekten de bizim adımıza önemli mesajlar taşıyan elçilerimiz…”

— Ann Handley

Merhaba

En çok satan Wall Street Journal çok satan “Everybody Writes” ın yazarı ve “İçerik Kuralları” nın ortak yazarı olarak bilinir. Handley kariyerine 1985 yılında bankacı ve esnafta yardımcı editör olarak başladı. Nisan 1990’da Boston, Boston Globe ve New England’daki önde gelen haber ve analiz kaynakları için muhabir olarak Boston globe’a katıldı. Ayrıca çeşitli iş ve tüketici yayınları için yazar ve editör olarak çalıştı.

Aralık 2010’da Handley, “İçerik Kuralları: Katil Bloglar, Podcast’ler, Videolar, Etkileşim Yaratan ve Tutuşan Web Seminerleri Nasıl Oluşturulur” u birlikte yazarak yazar olarak yolculuğuna başladı. Kitap, içerik pazarlamasının gücü hakkında dünya çapında içerik yazarlarına ve işletmelere rehberlik eden en çok satalanlardan biridir. 2014 yılında Handley, Wall Street Journal’ın en çok satan yazarı oldu “Herkes Yazıyor: Gülünç Derecede İyi İçerik Oluşturmak İçin Go-To Rehberiniz”. Yaratıcı ve ilgi çekici içerik oluşturmak için bir rehber görevi görür ve okuyucuları korumaya yardımcı olur. Kitapları 19’dan fazla dile çevrildi ve yayınlandı.

Handley ayrıca dijital pazarlama ve içerik oluşturma konularında aktif bir açılış konuşmacısıdır. Her yıl uluslararası alanda 40’tan fazla konuşma yaparak kurumsal etkinliklerde ve konferanslarda seçilen dinleyicilere hitap etmektedir.

Eğer bir web siteniz varsa, yayıncısınız. Sosyal medyayı kullanıyorsanız, pazarlama işindesiniz. Hepimiz mesajlarımızı iletmek için kelimelere sığınıyoruz. Yani hepimiz yazarız. Dijital Çağda İçerik Yönetiminin Kuralları’nın yazarlarından Ann Handley, iletişim alanındaki birikimini bu kez yazı yolculuğunun köşe taşlarını döşemek için paylaşıyor okurlarla. Herkes Yazabilir, herkese, ama özellikle pazarlama alanında çalışanlara yönelik. Kısmen bir yazı rehberi, kısmen etik yayıncılıkla ilgili bir elkitabı, kısmen de yazı kaslarınızı güçlendirmenize yarayacak bir eğitmen. İçerik kralsa, pazarlama iletişiminin kraliçesi de Ann Handley ve bu konuda şaşmaz bir formülü var: Kaliteli içerik: fayda x ilham x empati. Herkes Yazabilir’in izinden giderseniz hem sağlam bir içerik hem de pazarlama evrenini boğan gürültünün arasından seçilebilen unutulmaz bir ses yaratacaksınız. Eğlenmeye ve daha iyi yazmaya hazır mısınız?

Herkes Yazabilir, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: