Mutlu Olmak İçin Vazgeçmeniz Gereken 15 Şey, Luminita D. Saviuc

Gerçek sevince kavuşmak için basit ve sezgilere aykırı bir yaklaşım. Luminita D. Saviuc Romanya’da doğmuş, büyümüş. Blog sayfasıyla yazı hayatına başlamış. Yazdıkları Facebook ta 1.2 milyondan fazla paylaşılmış ve ardından bu kitabın çatısını oluşturmuş.

“Mutluluğu vazgeçmekte, eve geri dönen yolda ve hayatın eksik parçalarında buluruz...

— Luminita D. Saviuc

Merhaba

Kişisel hikâyeler, alıntılar ve milyonlara ilham veren güçlü içgörülerle renklendirilmiş bu kitap, ıstırap içinde geçen çocukluğuna rağmen Luminita’nın nasıl ısrarla kişisel gelişmesine ve iyileşmesine inandığını ve sizlerin de aynı şeyi nasıl yapmanız gerektiğini gösterecektir.

İzleyen bölümlerde kendinize vazgeçme izni vermekteki bilgeliği göreceksiniz. Bu, size engel olan ve sizi geri bırakan her şeyi bir kenara bırakmanız anlamına gelir. Nasıl geçmişten, her zaman haklı olma ihtiyacından, başkalarını suçlamaktan ve çok daha fazlasından vazgeçmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Luminita özlü sözlerle, kişisel hikâyelerle ve moral düzelten kelimelerle, her adımda sizi sadece vazgeçerek hayatınızın iplerini elinize almaya yöneltecektir.

Kitap, Sizleri Mutlu Olmak İçin Vazgeçmeniz Gereken 15 Şey’e dalmaya, geçmişinden vazgeçerek kendi hayatını değiştirmeyi ve nihai gerçeği öğrenmeyi; insanî potansiyelinin zirvesinde yaşamayı ve başkalarının hayatına ilham vermeyi başarmış birinin zor öğrenilmiş derslerinden gerçekten ilham almaya cesaretlendiriyor.

Kitabın oluşmasında, Vishen Lakhiani, desteği büyük.

Kişisel hikayeler, alıntılar çeşitli egzersizlerden oluşan bu güzel kitap, sizlere de iyi gelebilir.

Sizin mutlu olmak için vazgeçtikleriniz neler?

Luminita D. Saviuc mutlu olmak için vazgeçmemiz gereken şeyler hakkında bir liste yayınladı. Bunu yaptığında bu blog yazısının çılgınca paylaşılacağından haberi yoktu. Bu yazısı 1.2 milyondan fazla paylaşıldı ve hâlâ da paylaşılmaktadır. Bu ilham veren blog yazısını temel alan dokunaklı kitap okurlarına vazgeçme, yani eşsiz mutluluğa kavuşarak hayatlarını yaşayabilecekleri en iyi şekilde yaşamalarına engel olan ve onları geri bırakan kötü alışkanlıklarından kurtulma fırsatı sunuyor. Bu derslerin arasında şunları sayabiliriz:

  • Geçmişten vazgeçin
  • Kısıtlayıcı düşüncelerden vazgeçin
  • Suçlamaktan vazgeçin
  • Her zaman haklı olma ihtiyacından vazgeçin
  • Etiketlerden vazgeçin
  • Bağlılıktan vazgeçin

Bu basiti ama bilge tavsiyeler yazarın kendi ilham veren kişisel hikâyesiyle desteklenmiştin Bu özgürleştirici, küçük kitap mutluluk tavsiyelerine taze bir farklılık katar.’ Bir adım geri atarak düşünün ve kendinize vazgeçme izni verin.

Mutlu Olmak İçin Vazgeçmeniz Gereken 15 Şey, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar, sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: