Ruhsal Büyüme size, bağsızlık, iradenin doğru kullanımı, başkalarının enerjileri karşısında geçirgen olma, Yüksek Benliğiniz olarak iletişimde bulunma becerilerini kullanmak suretiyle başkaları ile daha doyum verici ilişkiler kurmayı ve bir ışık kaynağı olarak, dünya hizmeti yoluyla gelişmeyi öğretiyor.
Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır.

“Daha yüksek boyutlarda, var olan tüm şey ebedi ‘şimdi’dir,çok boyutlu zamanın şimdiki anıdır. Siz onları art arda gelişiyor olarak deneyimleseniz de, fikirler ve olaylar baştan sona tamamdır. “

— Sanaya Roman

Merhaba

Ruhsal büyüme, Yüksek Benliğiniz haline gelme sürecidir…

Sizin Yüksek Benliğiniz gelişen, dinamik bir yaşamgücü bilincidir. O bütün varlıkların çok-boyutlu bir bilinç halinde bir olduğu bir âlemde yer alır. Gündelik bilinciniz, Yüksek Benliğinizjin sizin fiziksel realitenizde yaşayan bir veçhesidir. Yüksek Benliğiniz size, başkalarını sevmeniz ve onlarla birleşmeniz için dürtüler gönderir. Yüksek Benliğiniz uyumu, düzeni ve ışığı bilir; bunlarları hayatınıza kattığınız zaman, siz Yüksek Benliğiniz olarak hareket etmektesiniz demektir.

Yüksek Benliğiniz, karşılaştığınız zorluk ve mücadelelerle neden karşılaştığınızı bilir. Yüksek Benliğiniz, kimliğinizin ta özüdür ve sizin bütün enkarnasyonlarınızın bilgi birikimini taşımaktadır. O, sizin içinizdeki bilge öğretmendir. Yüksek Benliğiniz sınır nedir bilmez ve sizin oynadığınız herhangi bir rol ile bağlı değildir. Siz onun yüksek titreşimlerini bedeninize ve tüm enerji sisteminize dahil ettikçe, o size şifa verebilir ve sizi tekâmül ettirebilir.

Yüksek Benliğiniz sizinle, genelde, sezgileriniz ve duygularınızın aracılığı ile konuşur. O aynı zamanda garip rastlantılar ve zamanlamalar aracılığı ile de sizinle iletişim kurabilir -işitmek ihtiyacında olduğunuz herhangi bir mesajı insanlar, gazeteler, kitaplar, sinema filmleri vb. aracılığı ile size iletebilir. Yüksek Benliğiniz’le olan bağlantınızı güçlendirdikçe, içgörülerinizin, sezgilerinizin, ilhamınızın artışına ve farkındalığınızın genişleyişine tanım olacaksınız.

Yüksek Benliğiniz’le bağlantı kurmak suretiyle, ruhsal büyümenizde muazzam bir atılım kaydedebilirsiniz. Kimileriniz bu bağlantıyı, bilge bir danışmanı veya öğretmenle konuşup onun öğütlerini aldığınızı imgeleyerek kurmaya başlarsınız. Biz, bundan bir sonraki adım, yani sizin Yüksek Benliğiniz olmanız konusunda çalışacağız. Siz, Yüksek Benliğinizlin duygularını, düşüncelerini ve bilgeliğini direkt olarak deneyimlemeyi ve gitgide daha sık şekilde Yüksek Benliğiniz haline gelmeyi öğreneceksiniz; sonunda bu sizin daimi haliniz oluncaya dek.

Ruhsal büyüme, sizin Yüksek Benliğiniz’le gitgide artan temaslarınızla ve O’nun, hayatınızın tüm bölümlerini yönetmesine izin vermenizle gerçekleşir. Ruhsal büyüme yoluna bir kez adım attığınızda-siz olan (aslınız olan) o daha yüce olan varlığı aramaya, öğrenmeye, keşfetmeye ve evrenin gizemlerini açığa çıkarmaya başladığınızda -artık önceki gibi olmayacaksınız.

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır.

Ruhsal Büyüme, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: