Semavi alemin habercileri olan melekler, cenneti hayatımızda yaratmamıza yardımcı olmaya her an hazırdırlar. Her durum için ilgili melekler vardır; örneğin, koruyucular, ruhsal rehberler, haberciler, ilham perileri ve neşe vericiler gibi kişisel melekler; şifacılar, kurtarıcılar, eşzamanlama ve mucizeler yaratanlar gibi an’ın melekleri ve üzüntü gidericiler, eğlence düzenleyiciler, refah sağlayıcılar gibi insan hayatını güzelleştiren melekler. 

“Melekler uçabilirler çünkü onlar kendilerini hafife alırlar.”

— G.K. Cherterton

Merhaba

Bu kitabın amacı, size meleklerin var olduklarına inandırmak değildir. Bu kitabın amacı, melekler hakkındaki farkındalığınızı artırmaktır. Meleklerin yöntemlerini bilmek, böylece günlük hayatınızda meleklerin yardımlarından yararlanmak ve hayatınızı onlarla bütünleştirebilmekle ilgilidir.

Ortalıkta olumlu düşünme ve kendi kendine yardım konusunda pek çok popüler kitap var; Işık Habercileri bir başak olumlu düşünme kitabıdır. Melekler, kendi kendine yardım adı altında sunulan bilgilerdeki eksik halkadır. İnsanlardan, her şeyi bizzat yapmalarını bekleyen kendine yardım, kendini geliştirme, kendine güvenme programlarını hazırlayanlar, tanrısal takdirin bu her an yardımcı habercilerini şimdiye dek hep ihmal edegelmişlerdir. Melekler, ilahi alemin gönderdiği ve sizin hayatınızda cenneti yaratmanız için her an size yardıma hazır temsilcilerdir. Bu kitap, ruhsal gelişme ve mutluluğunuz yönünde görünmeyen yardımlar alabilmeniz için sizin melekler hakkındaki farkındalığınızı genişletmenize ve geliştirmenize yardım edecektir.

Eğer dikkat ederseniz, melekleri şarkıların güftelerinde işitebilirsiniz. Hatta melekleri, yüzlerde, tablolarda ya d gökyüzünde görebilirsiniz.

Kitap beş kısma ayrılmıştır ve bir sıra dahilinde düzenlenmiştir, böylece her kısımda sunulan bilgi bir sonraki kısımlarda yararlı olacaktır.

Işık Habercileri, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: