Yazılamayanlar, Sebahattin Önkibar

Sabahattin Önkibar kimdir, Ulusal Kanal’da yayınlanan Alternatif ve Kanal 34’te yayınlanan Ankara Kulisi adlı programların sunuculuğunu yapmaktadır.

“Liyakat devletlerin, sadakat ise tarikat ve cemaatlerin felsefesidir.”

— Sebahattin Önkibar

Merhaba

Sabahattin Önkibar1957 yılında Rize‘nin Ardeşen im Enstitüsü Türkçe bölümü ile Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. Gazeteciliğe 1980 yılında Türkiye Gazetesinde Ankara Temsilcisi olarak başladı. 1993 yılında TGRT‘nin kuruluşunda bulundu ve Alternatif adlı bir programı sunmaya başladı. 2002 yılında Star TV‘ye RTÜK tarafından 15 günlük kapatma cezası verildikten sonra bulunduğu medya grubundan ayrılarak Kanal D‘ye geçti ve Posta gazetesinde Ankara Temsilcisi oldu. 2004 yılında ise bu kez Flash TV‘ye geçereki oldu. 2005 yılında Avrasya TV ve Yeniçağ gazetesinin Ankara Temsilcisi oldu. 2012 yılında Yeni Mesaj gazetesinden ayrılarak Aydınlık gazetesine geçti. Halen Ulusal Kanal‘daki Alternatif ve Kanal 34’teki Ankara Kulisi programlarını sunmakta ve Aydınlık gazetesinde makaleler yazmaktadır.

Algı oyunları sayesinde, baktığınız taraftan gerçeklere ulaşabilmek, zor olsa da bizler adına araştırarak, yazanlar var. yazılamayanlar İle ülkemizin içinde bulunduğu durumu net anlayabilirsiniz.

” Türk medya ve yayın dünyasında yazılamayan ya da gündemden uzak tutulan konuları içermektedir.”

Yazılamayanlar, belgesel tadında, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: