Power içindeki Sınırsız Gücü Keşfet, Bob Doyle

The Secret filminin öne çıkan öğretmenlerinden Bob Doyle, Çekim Yasası hakkındaki efsaneleri ortadan kaldırarak, hayatınıza zenginlik ve mutluluk getirmeniz için uygulaması kolay bir program sunuyor.

“Ne zaman bir seçim, bir karar ya da bir fırsatla karşı karşıya kalırsan, tercihini tutkularından yana kullan.”

—Bob Doyle

Merhaba

Doyle, Çekim Yasası’nın doğru ya da yanlış şekilde kullanılabilecek bir kişisel gelişim aracı olmadığını gösterirken enerjinin
evrendeki derin ifadesini de açıklığa kavuşturuyor. Sahip olduklarınızın farkına varmanız ve istekleriniz için nasıl girişimlerde
bulunmanız gerektiğini anlatıyor. Tutkularınız ve hayalleriniz sayesinde amaca giden yolu gösteriyor.

Bob Doyle, Power’la bir hayali nasıl yaratabileceğinizi, onu nasıl gerçekleştirebileceğinizi ve hayatınızı nasıl dilediğiniz gibi
yaşayabileceğinizi adım adım uygulayabileceğiniz bir planla ortaya koyuyor. Power, hayatınızı kontrol altına almanıza ve istediklerinizi elde etmenize yardımcı olacak en gerçekçi yaklaşım.

İdeal günlerini bir kağıda yazmaları gerektiğini okurlar, ancak asla zaman ayırıp bunu yapmazlar ya da kafalarında tutmanın yeterli olduğunu düşünürler. Belki de öyledir ancak, bu da sizi yavaşlatabilir. Yazmak, arzunuzu gerçekliğin başka bir seviyesine getirir ve gerçekten ne istediğinizi pekiştirmenize yardımcı olur. Bu da bizi bir sonraki noktaya getirmektedir:

Gerçekten istediğiniz şeyi mi talep ediyorsunuz, yoksa istediğiniz şeyi elde etmek için yöntemleri mi talep ediyorsunuz?

Dışavurumunuza dair bir zaman çizelgesi yazıyor musunuz?

Temiz bir sayfa açarak yaratmak.

Gözlerinizi kapatın ve sadece gerçekliğinizi tamamen sil baştan yaratmaya başladığınızı varsayın. Üzerine istediğiniz her şeyi boyayabileceğiniz tamamen boş bir tuvale sahipsiniz. Elbette hayatınıza halihazırda büyük mutluluk getirmiş durumları tuvalinize boyamakta özgürsünüz, ancak size mutluluk getirmemiş olanları dahil etmenize hiçbir şekilde gerek yok.

Bazı durumlarda bu pek de mümkün olmayabilir, özellikle de mutluluk getirmemiş olan “durumların” bazıları, uzun bir geçmişe sahip olduğunuz hayali desteklemeyen, insanları içeriyorsa. Bununla birlikte, suçluluk hissi ya da egonuz size bir şey hakkında nasıl hissetmeniz “gerektiğini” söylüyorsa, o his dışında herhangi bir şeyle bağlantınız size ya da bahse konu olan kişi ya da duruma hizmet etmez.

Power İçinizdeki Sınırsız Gücü Keşfet, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: