Bu kitap Rothschild İmparatorluğunun en eski tarihlerden günümüze dek uzanan entrikalar, savaşlar, gizli planlar ve bir çok akıl sınırlarını zorlayan sırlarını deşifre ediyor. Şaşırmaya hazır mısınız?

“Bu, bitmemiş bir piramidin tepesinde her yöne bakan gözdü!. Bu simgenin altında ‘ Yeni Dünya Düzeni ‘ sözleri geçiyordu ki bu 1776 yılındaki kuruluşundan bu yana İlluminati tarafından kullanılıyordu . KGB Vatikan içine girmeye kararlıydı.”

— Kursad Berkkan

Merhaba

Dünya tarihinin perde arkasındaki bir çok politik manevrayı yöneten, yer altı kaynaklarından ülkelerin içi dinamiklerinin yönlendirilmesine kadar pek çok konuya karar veren elit 300 aile görülür.

Ancak bu 300 ailenin ardından da 13 büyük aile vardır ve bu ailelerin en tepe noktasında ise çok önemli bir aile olan Yahudi devleri İsrail’in de kurulmasında da büyük rol oynamış yine kendileri de Yahudi olan Rothschild ailesi gelir.

Böylesine büyük bir güce sahip olan ailenin ismi ise, standart halk tarafından bilinmez ve hatta hiç duyulmamıştır. Dünya zenginleri, jet sosyeteler ve diğer cilalı isimlerin yanında Rothschild ailesi ultra seviyede kalmalarına rağmen isimleri hiç onlarla birlikte veya onlardan daha ileride anılmaz.

Zira onlara gizlilik esastır!

Dünyanın siyasi gidişatına yön vermek için birinci kural, ekonomik anlamda güçlü olmaktır. Küresel güç odakları ise, tarihin seyrinde önemli etkilere sebep olmuşlar ve bunu ellerinde bulundukları ekonomik gücün etkisi ile başarılı kılmışlardır.

Rothschild Ailesi ise küresel para baronlarının en tepesinde ve en etkili olan ailelerden biridir. Tüm dünyanın petrol rezervlerini elinde bulundurur, silah ticaretini sağlar, hatta silah ticaretinin yavaşladığı dönemlerde ülkelerin siyasi ve toplumsal yapılarını bozarak savaş çıkartır ve silah ekonomisini güçlendirir, ilaç sanayinde büyük kartelin başını çeker, dünya devletlerinin bir çoğunda direkt olarak merkez bankalarını elinde bulundurur ve devletlerin parasını basar, gizli (gizemli) yapılanmalara ekonomik destek sağlayarak piyon olarak kullanır ve adeta perde arkasından dünyaya hükmeder.
Lusiferizm veya gizli okült yapılanmalar ile oldukça girift bir ilişki içerisinde bulunduğu iddia edilen Rotschild ailesi, İsrail’in kurulmasından, İngiltere’nin perde arkasından yönetilmesine ve ABD hükümet meclisinde ki Yahudi Lobisine kadar pek çok devlet üzerinde de nüfuz sahibi oldukları bilinmektedir.

Türkiye’de ise Merkez Bankası’nın gizli tutulan ve açıklanmayan %49’luk bir hisseye sahip oldukları, bu nedenle Türk parası üzerinde “Cumhuriyeti” değil de Cumhuriyet” yazdığı Türk parası üzerinde de Rothschild’lerin hakimiyeti bulunduğu iddia edilir. Tıpkı ABD ve İngiltere merkez bankalarında olduğu gibi…

Rothschild’ler dünyanın her köşesine yayılmış, iki yüz yıllık bir ailedir ve piramit sisteminde en tepede küresel para imparatoru olarak ekonomi krallığının tahtında söz sahibidirler.

Küresel Para İmparatoru Rothschild, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: