Kuantum-Dokunuş, şifanın, sağlıklı olmanın önündeki engelleri ortadan kaldıracak devrim niteliğinde bir yöntemidir. Şayet atmakta olan bir yüreğiniz varsa; canlıysanız, yaşıyorsanız, nefes alıp verebiliyorsanız bu yöntemi uygulamak için herhangi bir engeliniz yok demektir.

“Sevgi, insanların şifa enerjisini birbirlerine transfer edebilmelerini sağlayan evrensel titreşimdir.”

— Richard Gordon

Merhaba

Yaşam gücünün farkındalığı, inkar edilmezliği ve dokunabilirliği ile bu kitabı yaşam gücü enerjisini inceleyecek yeni bir bilim dalının yaratılması ve desteğini sunuyor kitap. “Yaşam Gücü Bilimi.”

Kuantum-Dokunuş, görülmeden inanılması mümkün olmayan, ellerin kullanıldığı bir şifa yöntemidir. Kendiniz ya da başkaları üzerinde çok hafif bir dokunuşla bedenin kendini şifalandırmasını önemli ölçüde hızlandırabilirsiniz. Etkiler öylesine hızlı ve olağandışıdır ki basit bir dokunuşla kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini görebilirsiniz. Bedenimiz kemikleri nereye koyması gerektiğini bildiğine göre, hiçbir zaman doğru şeyi yapıp yapmadığınızı düşünmemelisiniz. Yapısal düzenlemenin yanısıra ağrı ve şişlikler de hızla azalmakta, organlar, sistemler ve salgı bezleri dengelenmektedir.

Kuantum-Dokunuş’u öğrenerek kendinizi güçlendirebilmek için sadece bazı nefes alma tekniklerini, beden farkındalığı alıştırmalarını ve el pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir. Bu kitabın prensip ve tekniklerini uygulayanlar tek bir gün içinde son derece kapasiteli şifacılar haline gelebilirler. Bunun nedeni şifalandırma yeteneğinin insanın doğasında olmasıdır. Fabrikadan çıkan arabaların direksiyon, camlar, kapılarla donatılmış olduğu gibi birbirimizi şifalandırma yeteneği sistemin içinde varolmaktadır. Çocuklara yürüme, dil öğrenme, gülme, ağlama ve sevebilme bahşedildiği gibi bizlerin de şifa uygulama kapasitemiz vardır.

Kuantum-Dokunuş’u bir kere öğrendikten sonra, nasıl yapılacağını bir daha unutmazsınız. Bu, bisiklete binmeye benzer. Başlamadan önce, incecik tekerleklerin üzerinde dik durmak imkânsız gibi görünebilir. ilk defa dik durduğunuzda mucize gibi gelir ancak bir süre sonra tamamen doğal ve beklenen bir hareket haline gelir. Kuantum Dokunuş’un sonuçlarını ilk gözlemlediğinizde, bu genellikle şaşırtıcı ve unutulmayan bir deneyim olur. Tıpkı bisiklete binmek gibi, mucizeymiş gibi görünen şey zaman içinde doğal ve hatta beklenen bir olay haline gelecektir. Bunun ötesinde, başka kişilere şifalanma süreçlerinde yardımcı olabildiğinizi bilmek sonsuz bir neşe ve tatmin sağlayacaktır.

Deepak Chopra, “Şifa etkisini artırmak için bedenin tüm kalın seviyelerinden geçmek gerekir —hücreler, dokular, organlar ve sistemler— madde ile zihin arasındaki kavşağa vardığınızda bilinç etkili olmaya başlar” der. Bilinç ile maddenin kesiştiği bir noktanın varlığına ve bu kavşağın kuantum (atomaltı) seviyede olduğuna ve bu olağanüstü bağlantının sevgi ve niyetimizle ulaşılabilir olduğuna inanıyorum. İçsel sevgi gücümüzü kontrol altına alarak bedenimizin kendi şifa sürecini dinamik ve olumlu olarak başlatabiliriz.

Şifa gerçektir. Herkes yapabilir. Herkesin sevgisinin etkisi ve değeri vardır. Sizin sevginizin de etkisi ve değeri vardır.

Bir şifacı olarak çalışabilme yeteneği bir hediyedir. İçimizde olan ve sadece keşfetmemiz gereken bir hediyedir. Bu yeteneğimiz doğuştandır. Tüm insanların sisteminde var olmaktadır.

Rezonansın basit görünen işlevinde gerçek bir gizem ve mucize vardır. Galaksilerden atom altı parçalara kadar tüm insan ve parçacıklar onun gücüyle hareket eder.

Kuantum Dokunuş, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: