Kuantum Başarı; zihin açan yöntemler, dinamik stratejiler, dışa vurumun enerjisel yasaları ve bilincin kuantum işleyişi ile ilgili bilgilerle hem profesyonel hem de kişisel yaşamda başarıyı ve mutluğu yakalamanız için yol gösteriyor.

“Sevgi isteği; hem kendi hayatımıza, hem de başkalarının hayatına değer vererek hareket etmemizi sağlar. “Doğru” şeyi yapmaktan bahsettiğimizde, saygıyı, değeri ve yardımseverliği seçmiş oluruz. Böylece, her etkileşimin ve deneyimin titreşimlerini arttırma seçeneğimiz olur. Ayıplama yerine kabul etme, cesaretini kırmak yerine destekleme, gözden çıkarmak yerine öncelik tanıma ve kontrol etmek yerine yetki verme seçeneklerimiz vardır.”

— Sandra Anne Taylor

Merhaba

Sandra Anne Taylor, dünya çapında bilinç ve kişisel enerjinin gücü konusunda konferanslar veren uluslararası bir konuşmacı ve danışmandır. New York Times tarafından en iyi satış yapan kitap olarak belirlenen ve yayınevimizce Türk okuyucusuna sunulan Kuantum Başarı (Quantum Success) adlı kitabı çekim gücü ve başarı alanında aydınlatıcı yaklaşımından dolayı dünya çapında İlgi görmüştÜr. Pratik uygulamaları ve kolay anlaşılır prensipleriyle zengin bir biçimde donatılan Kuantum Başarı “bilincin yaratılışının gerçek bilimi” olarak ifade edilmiştir.

Dünya üzerindeki bütün toplumlarda bir kesim, yaşamı boyunca başına gelen her türlü olayın kendileri dışındaki etkenler sonucu oluştuğuna inanarak büyüdü. Bu inançla, kendilerinden sonra gelen nesli de aynı düşünce biçimiyle büyütme ve yetiştirme çabası içine girdiler. Bir başka kesimse, bilinçli ya da bilinçsiz olarak, birçok şeyi değiştirebileceği düşüncesiyle hareket etti. Başta kendi yaşam biçimleri olmak üzere, toplumların yaşam biçimlerini de değiştirdiler. Böylelikle refahları, mutlulukları ve zenginlikleri arttı. Diğer kesimdeki insanlarsa, bu zenginliğin ve refahın, dolayısıyla ardından gelen mutluluğun yolunu keşfetmeye çalıştı. Gerçek araştırıldığında, ilk gruptaki insanların zenginliklerini bazı enerjilerin birbiri arasındaki etkileşimle elde ettikleri görüldü.

Fiziksel dünyada İnsanların kullanabileceği farklı enerjiler var. Bu enerjiler evrenin sonsuzluğunda geziniyor. Benzer enerjiler birbirini çekiyor.

Enerjiler, düşünce tarafından üretilerek evrene gönderilmiş, benzerini ya da aynısını arayan (bulan) güç merkezleridir. Kişisel enerji bilimi ve bilinç mekaniği de amaçlarınızın sonuçları üzerinde etkisi olan en önemli doğal etkenlerdendir. Bu unsurları hayatınızda kullanmaya başladığınızda yoğun değişikliklerin şekillenmeye başladığını göreceksiniz; inanç olarak adlandırılan şeyin enerjimizi belirli bir yöne yönlendirmemizi sağlayan bir araç olduğunu da tabii.

Kuantum Başarı bu yasaları bir sistem içinde okuyucuya aktaran, sloganlaşmış söylemlerden uzak, ikna edici be tamamen uygulanabilir araçları okuyucuya veren bir çalışma olarak kaleme alınmış.

Kuantum Başarı, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: