Bilinçaltının Gücü, Joseph Murpy

İrlanda doğumlu Amerikalı yazar Joseph Murphy, ilahi bilimler alanındaki engin birikimi ile okurlarını bilinçaltının gücünü keşfetmeye çağırıyor. Yazarın ilk olarak 1963 yılında yayımladığı Bilinçaltının Gücü kitabı, insan zihnine dair en çok merak edilen soruları yanıtlıyor. Oldukça akıcı bir dille yazılmış olan kitap, kişilerin bilinçaltını doğru şekilde kullanarak maddi ve manevi anlamda neler başarabileceğini şaşırtıcı örneklerle ortaya koyuyor. Bu eşsiz rehber, sunduğu müthiş bilgilerle sizin de hayatınıza yeni bir yön vermenizi ve hayallerini gerçekleştirmenizi kolaylaştıracak!

“Neye inanırsanız, onu yaşarsınız.”

Josepy Murpy

Merhaba

Zihniniz, anbean yaşadıklarınızı işleyip kendinizi gerçekleştirme yolculuğunuzda gideceğiniz yönü belirlemenizi sağlıyor. Hatırladığınız tüm anılar atacağınız adımlara yön verirken, hatırlayamadıklarınız veya unuttuklarınız da bu konuda göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir pay kapıyor. İşte bu nedenle kimi insanlar yaşam yolculuklarında başarılarına başarı eklerken, kimisi de tüm çabalarına rağmen hayatının her alanında tökezleyerek ilerliyor. Peki, bilinçaltının sadece rüyaları değil, tüm yaşamı etkilediğini siz daha önce düşünmüş müydünüz?

Zihin Nasıl Çalışır?

Bilinciniz neyin doğru olduğunu varsayar, neyin doğru olduğuna inanırsa, bilinçaltınız onu doğru kabul eder ve gerçek kılmaya çalışır. İyi şans, ilahi yol göstericiliğine, doğru eyleme ve hayatın nimetlerine inanın.

Zihniniz en değerli varlığınızdır. Her zaman sizinle birliktedir; ancak yalnızca onu kullanmayı öğrendiğinizde, en şaşırtıcı güçlerinden yararlanabilirsiniz. Zihnin iki aşaması vardır.

Bilinç (ussal) yani rasyonel ve Bilinçaltı yani irrasyonel (usdışı). Bilincinizle düşünürsünüz; alışkanlık haline getirerek düşündüğünüz her şey daha sonra düşüncelerinizin doğasına bağlı olarak yaratmaya başlayan bilinçaltına geçer. Bilinçaltınız, duygularınızın bulunduğu yerdir. Yaratıcı zihindir. İyi şeyler düşünürseniz iyi şeyler, kötü şeyler düşünürseniz kötü şeyler olur. Zihniniz böyle çalışır.

Bilinçaltı bir fikir kabul ettiğinde, bunu yerine getirmeye başlar. Bilinçaltı yasasının iyi ve kötü fikirler için aynı şekilde işlemesi, şaşırtıcı ve hassas bir gerçektir. Bu yasa, olumsuz bir biçimde uygulandığında, başarısızlık, hayal kırıklığının ve mutsuzluğun nedenidir. Alışılmış düşünce biçiminiz uyumlu ve yapıcı olduğunda ise son derece sağlıklı, başarılı ve zengin olursunuz.

Doğru şekilde düşünüp hissetmeye başladığınızda zihinsel huzur ve sağlıklı bir beden kaçınılmazdır.

Kanser hastalığı olumlu ya da olumsuz bir zihinden oluşmuyor. Günümüzde halen nedeni bulunabilmiş değil. O halde tüm negatif zihinler hasta olurdu. Konuya şöyle yaklaşmak istiyorum, hayatta başınıza ne gelirse, iyi karşılarsanız, ayaklarınız üzerinde daha çabuk duruyorsunuz. Durumunuz yaşandığınız şeyleri nasıl karşıladığınıza bağlı.

Zihin yasası şöyledir; Bilinçaltınızdan aldığınız tepki ya da karşılığı, bilincinizde tuttuğunuz düşünce ya da fikri doğası belirler.

İyi telkinler gönderin…

Geleceğiniz şu anda, alışageldiğiniz düşüncelerinize inançlarınıza bağlı olarak sizin zihninizde. Sınırsız zekanın size öncülük etmesini ve yol göstermesini isterseniz, bütün iyilikler size gelir, geleceğiniz harika olur. Buna İnan’ın ve bunu kabul edin. En iyiyi beklerseniz, bu en iyi mutlaka sizin olacaktır

Siz de insanlara iyi telkinler gönderin. İyi şeyler düşünürseniz , iyi şeyler olur. İyi düşünün, iyi konuşun!

Kişisel yaşamdaki tüm olumlu ve olumsuz durumlar; bireyin bakış açısı, önyargıları ve düşünceleri ile şekilleniyor. Bu nedenle kişinin, hayatını iyileştirmek için önce baktığı pencereyi temizlemesi gerekiyor. Bunu başarabildiğinde ise karşıdaki manzaranın, aslında kendisine birçok güzellik sunduğunu görebilmesi mümkün hale geliyor. ABD’nin gelmiş geçmiş en etkili düşünce liderleri arasında yer alan Joseph Murphy de Bilinçaltının Gücü kitabı ile yaşamın özünü oluşturan bu gerçeği irdeliyor.

Verdiği örneklerle yakınlarının ve hastalarının bilinçaltını kullanarak zengin olabildiğini, sağlık sorunlarından kurtulabildiğini ve hatta aradıkları eşi dahi bulabildiğini anlatan yazar, okurlarına da bu gücü kullanabilecekleri yolları gösteriyor. İnsanın kendi içinde uyum, sağlık ve huzur bulduktan sonra çevresindeki her şeyin değişebileceğini aktaran Bilinçaltının Gücü ile siz de zihninizin yapabileceklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz!

Bilinçaltının Gücü, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Dizilim:

BETH SILVA
CHRISTINE RUSSELL

HOLLIE BLANKENSHIP
MONICA HUMPHREY
NETTIE PECK
BRIANNA WILLIS
ELISE PRATT
VERONICA ENGLAND
MASON DECKER

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: