Kendini Bilmek İçin Kitap!

"Ruhsal enerjide ilk basamak insanın kendini bilmesidir. Kendini bilen insan maneviyatını keşfeder ve yolculuğuna başlar." Lao Tzu

Ölüm Tohumları, Willam Engdahl

İyi kitaplar, en iyi üniversitelerin yerine geçer...

Gıdayı kontrol edersen, insanları kontrol edersin.

“Küresel yiyeceği kontrol etme planı” 1930’ların başlarına, savaşın patlak vermesinden önceye dayanır. Bu organizasyon belli başlı bazı ailelerin servetlerini korumak amacıyla seçilmiş özel kuruluşların yardımlarıyla maddi olarak destek görmüştür. Bu aileler güç ve zenginliklerini doğu sahili boyunca Boston,Washington, New York ve Philedelphia’ya yerleştirmişti. Bu sebeple egemen medya kuruluşları sıkça onlara atıfta bulunmuş, zaman zaman alay konusu etmişlerse de genellikle övmüşlerdir.”

Merhaba

  • Bir BMW’nin içine Fiat arabasının parçaları konulursa fark edebilir misiniz?
  • Bir bitki ya da organizmada genetik değişiklik nedir?
  • Posilac adlı ilaç düzenli olarak hayvanlara enjekte edildiğinde neler olur?
  • Yeni kısır tohum projesi nedir?
  • Ucuz yiyecek Üçüncü dünya ülkelerine verildiğinde ya da satıldığında onların tarım ekonomisi yıkıma uğrar mı?
  • İlk hangi ülke de %44oranında kısırlık görüldü? Ve bu ülkede kadınlara neler uygulanıyordu?
  • Soy arıtım ve ırk bilimi teorisi nedir?

İnsan vücudunda kanserin gelişmesiyle ekolojik ekonomide nüfusun artması büyük paralellik vardır. Kanserin büyümesi için gıda gerekir ama tedavi edildiği hiç görülmemiştir.

Aslında insanlar kirlenme yaratır, kirlenmeyi önlemek için insanları elemek gerekir.

Moleküler eylemlerin en disiplinli ve kesin düzeyinde insanların merkezi sinir sistemlerinin gerçekten nasıl çalıştığı, nasıl düşündüğü , öğrendiği, hatırladığı ve unuttuğunu keşfetmek için gerekli araçlar artık var!!!

Bir ülkenin ilerleme adına sistematik olarak kendi kendine besleyemez hale gelişi, incelenmelidir.

Eğitim, sağlık ve sanayi alanınının özenle içi boşaltılıyor.

Banka ve bankacı dostları adına adına gizlice bir darbe tasarlandığında, basitçe kişisel hesaplardaki tüm mevduatlar paralarını kurtarmak için donduruluyor. Yiyeceği kontrol edersen insanları kontrol edersin!!! Gerçeğinin farkında olanlar ??? Burada mı? Çok nadir bilim adamı, gönül ehli, kalbi insanlık için çarpan Prof.Oktay Sinanoğlu’nun teşvikiyle Ölüm Tohumları Genetik Biliminin Arkasındaki Karanlık Oyunlar önsözü ile sorularım ve aldığım notlar sizinle.

1968 yılında Kissinger, mikrop savaşı ve nüfus kontrolü için kullanılabilecek “gentetik biyolojik maddeler” konusunda güncellenmiş bilgi istediğinde, genetik değişikliğe uğratılmış rekombinant grip virüsleri, ABD Hükümeti Özel Virüs Kanser Programı araştırmacıları tarafından henüz yeni üretilmişti.

Bu program sırasında, kanseri, tıpkı grip gibi hapşırma yoluyla yayacak silahlar üretilmesi için, grip ve grip panzeri olacak virüsleri çabuk etki gösteren lösemi virüsleri ile birleştirildi.

Kanser araştırmacısı Dr. Leonard Horowitz’e göre; bu araştırmacılar, ayrıca insan ve maymunlardaki kanser yapıcı etkileri saptamak için kanser (sarkoma) virüsü de

Eski ABD Dışişleri Bakanı Henry Kissenger’in “Yiyeceği kontrol edersen insanları kontrol edersin.” Sözünün Amerikan küçük sosyo-politik elit tarafından tüm dünya insanlarının akıbetini değiştirebileceğinin hikâyesi.

Engdahl titizlikle Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar konusunu her yönüyle okuyucunun gözleri önüne seriyor. Kalıtımın değiştirilmesinin arkasındaki karanlık oyunlar bilim laboratuarlarından büyük şirketlerin yönetim kuruluna, hükümetteki kilit mevkilerden devlet başkanlarına dek uzanıyor. Günümüzdeki gelişmelerin arkasındaki nedenleri anlamak isteyen, dünya barışı ve sosyal adalete inanan herkesin okuması gereken uykudan uyandıran kitap.

İnsan sadece daha iyi bir gen yaratabilmek için bir dünya dolusu insanı ölüme sürükler mi?

Okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatma amaçlı.

Yazarlar okumaya davet ediyor.

Sevgi’yle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: