Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak, Dr. Steven D. Farmer

Tanınmış bir yazar, ruh şifacısı ve bir şaman pratisyeni olan Dr. Steven Farmer size, kendinizi nasıl geçmişin negatif döngülerinden özgürleştirebileceğinizi ve atalarınızın kadim bilgeliğine nasıl ulaşabileceğinizi anlatıyor.

“Atalarımız beyinlerimizin çatılarında yaşarlar, aynı bedenlerimizdeki her hücrenin içinde yer alan sarmal bilgi zincirlerinde var oldukları gibi.”

Merhaba

“Avucunuzun içine dikkatlice bakarsanız, kendi ailenizi ve tüm nesebinizi görebilirsiniz. Şu anda hepsi hayatta ve varlar. Her biri sizin bedeninizde varlıklarını sürdürüyorlar. Siz, tüm bu insanların her birinin devamısınız.” — Thich Nhat Hanh

Kendi yüzünüzün özelliklerini yakından ve dikkatlice inceleyin, sonra kendinizi anne babanızla ve hatta mümkünse büyükanne ve büyükbabanızla karşılaştırın. Anne ve babanıza, büyükanne ve büyükbabanıza benzeyen özellikleri ya da onlarda olan hastalıkları taşıdığınızı fark edebilirsiniz. Ailenizin sizin içinizde , hem DNA’nızda hem de ruhunuzda yaşamaya devam ettiğine dair oldukça fazla kanıt vardır.

Başlangıç olarak üç tip nesebiniz, atanız olduğunu düşünelim : biyolojik, bölgesel ve ruhsal.

Size en yakın olan atalarınız sadece size fiziksel özelliklerini değil aynı zamanda pozitif özellikleri ile sağlıksız, size fayda sağlamayan özelliklerini ve kalıplarını da geçirirler.

Size en yakın olan üç nesille daha yakın biyolojik bağlantılar içerisinde olsanız da, birkaç nesil daha geriye gittiğinizde gen havuzunun giderek genişlediğini görürsünüz. Kendi anne ve babanızla başlayarak, atalarınızın sayısı her nesilde ikiye katlanır. On nesil öncenizde sizinle bağı olan 1.024 atanız olduğunu görürsünüz. Eğer yirmi nesil öncesine giderseniz, 1.048.576 atanız olduğunu keşfedersiniz. Hatta eğer yeterince geçmişe gidebilirsek, hepimizin ortak bir soyu paylaştığını görebiliriz. Ne de olsa hepimiz aynı gen havuzunda başladık. Her ne kadar genlerimiz açısından bize yakın olan nesillere benziyor olsak da, karakterimizin ve kişiliğimizin oluşmasında etkili başka faktörler de bulunmaktadır.

Sağlıksız Aile Döngülerinden Kurtulun…

İyileşme” konusunda, araştırma yaparken Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak, kitabıyla karşılaştım. Dr. Steven D.Farmer, karşılaşma için teşekkür ederim.

www.odakitap.com aracılığıyla sipariş verdiğim kitap elime ulaşınca ilk sayfalarında karşılaştığım cümle; spiritüel yükselişte, davetin sesini duyan, Mucizeler Kursu eğitimi almış bir ustadan geliyordu.

Atalarımızdan gelen karma kalıcı olarak içinize yerleşmiş bir olgu değildir, azim ve sabırla üzerinde çalışıldığı takdirde değiştirilip, iyileştirilebilir. Sadece değişime ve iyileşmeye istekli olmanız gereklidir.

İyileştiğim zaman tek başıma iyileşmiş olmam… Kendinizi iyileştirmeye başladığınızda göreceksiniz ki iyileşme eylemi nesillere uzandığındaki gibi sizden önceki nesillere de uzanacak.” A COURSE IN MIRACLE (DERS 137)

  • Aileniz her jenerasyon aynı denemelerden, aynı sıkıntılardan mı geçiyor?
  • Atalarınızla nasıl iletişim kurabilirsiniz?
  • Kalıtımsal özelliklerinizi ve fiziksel, duygusal ve zihin sağlığınızı bozan niteliklerinizi nasıl iyileştirebilirsiniz?
  • Karmik yüklerden arınarak gelecek nesillere nasıl pozitif karma aktarabilirsiniz?

Dr. Steven D.Farmer, lisanslı bir psikoterapist, şaman pratisyeni, ruh şifacısı, uluslararası bir konuşmacı ve rehberdir. Kendisi bizleri, atalarımızın bulunduğu boyutu, dünya üzerindeki gelmiş geçmiş tüm kültürler arası benzerlikleri ve bu kültürlere ait tüm bilgilerin DNA’larımızda kayıtlı olmasının, hayatın zorlukları karşısında verdiğimiz tepkileri nasıl etkilediğini geniş bir bakış açısıyla keşfetmeye davet ediyor. Her birimizin, şu anda yaşadığı hayatı etkileyen bir soyağacı var. Dr. Farmer, geçmişi serbest bırakarak daha dengeli, anda ve daha enerjik yaşayan insanlar ve nesiller haline gelebilmemizin yollarını anlatıyor.

Atalarımız bizleri seven yardımsever ruhlardır. Siz onların mirasısınız ve onlar kendi nesilleri için en iyisini istiyorlar. Atalarımızın diğer dünyadaki kendi gelişimleri, bu dünyada yaşarken bitiremedikleri işlerin tamamlanması, kötü davranışlarının ve kötü düşüncelerinin telafi edilmesiyle mümkündür.” Makhosın Petros Hezekıal mtshalı, zulu şamanı

Dr. Steven D.Farmer, bizleri atalarımızdan gelen karmayı iyileştirme yollarını keşfetmeye davet ediyor. Sizi sınırlayan sağlıksız aile kalıplarından sıyırarak özgürleştirmenizi ve size miras kalmış, hatırlanmayı bekleyen, hediyeleri ortaya çıkarmanızı ümit ederim.

İyileşme Yolculuğu, kişiler gerçeklerle yüzleştiklerinde başlar…” A COURSE IN MIRACLE

Karanlık kanunlarınız hakkında hiç düşündünüz mü?

Derinlerdeki güvensizlikleri ortaya çıkartarak sizin potansiyelinizi sınırlandıran EGO’nun gölgede kalan yanıdır. Hayatınızı idare eden bir güç haline gelebilmesi sebebiyle kanun olarak adlandırılır. Karanlık kanunlar atalarınızdan size geçen karmanın sonucudur Ve genellikle, size en yakın olan bir ya da iki atanızın da taşımakta olduğu benzer bir karanlık kanun vardır.

Sizin bilincinizin enerjisi atalarınızın enerjisi ile birbirine dolanmış vaziyettedir ve aynı zamanda hepinizin enerjisi, evrenin her yönüne uzanan enerji hatlarından oluşmuş daha büyük bir bilinç alanının parçasıdır. Bağlantı kurabilmek için öncelikle bu konuya odaklanarak niyet etmeniz ve rahat ama uyanık bir meditasyon durumunda konsantre olmanız gerekir.

Yapılması gereken, mümkün olduğu kadar ruhunuzun amacıyla uyum içinde olmaktır. Bunu başka bir şekilde ifade etmek gerekirse; ruhunuz kaderinize ve amacınıza uygun olan yönde size rehberlik etmek istemektedir ve sizin göreviniz bu çağrıya kulak vermektir. Siz farkında olsanız da olmasanız da ruhunuzun yapmış olduğu bir seçim var. James Hillman, ” içinde bulunduğum koşullar, bedenim ve hatta lanet ettiğim ailem bile ruhum’un seçimlerinin neticesi ve ben bunu unuttuğum için anlamıyorum”der.

Hillman, ayrıca ailemizin etkisiyle geliştiğimiz ve oluştuğumuz yönündeki toplumsal inancın bir yanılgı ve çok kısıtlı bir algılayış şekli olduğunu savunmakla kalmayıp, tarihte çok geriye uzanan bir takım güçler tarafından değiştirildiğimizi ve atalarımızın bu değişimde önemli rolü olduğunu savunuyor. Hillman, ister doğanın bir parçası olsunlar isterse kan bağımız olan atalarımız olsun hepsinin onurlandırılması gerektiği inancını savunuyor.

Önce Kendine Şifa Ver…

Herhangi bir yöntemle siz kendinizi iyileştirdikçe, atalarınız ve gelecek nesiller de bu iyileşmeden etkilenirler. Bu sebeple, duygusal, zihinsel, fiziksel ve ruhsal hastalıkları iyileştirirken modern şifa yöntemleri ile çalışmak önemlidir.

Hollister Rand‘in söylediği gibi;

Bu dünyada kendi hayatlarımızda değişiklik yaptığımızda bu değişiklik geçmişteki ve gelecekteki herkesi etkiler…

Bu hayata gelirken beraberimizde, bizim bu dünyadaki, atalarımızınsa göksel boyuttaki gelişimini engelleyebilecek olan bir karma koleksiyonu ile geliyoruz. Fakat bununla beraber atalarımızla beraber ve doğrudan atalarımızı iyileştirme kapasitesiyle de birlikte doğuyoruz. Bu durum atalarımızın kendi spiritüel evrimlerinde gelişmeye devam edebilmelerine ve sonraki hayatta ilerlemelerini engelleyen her türlü yükten kurtulabilmelerine olanak sağlıyor.

Dr. Steven D.Farmer, Bir Eski İle Nasıl Tanıştım bölümünde S238’de şöyle söylüyordu:

Sakin bir şekilde çok şey hakkında konuştu: anlattıklarının bazıları daha önceden ortaya çıkmış olan şeylerin görüntüsüydü, hayata dair görüntülerdi, ölüm anından sonrasına dair görüntülerdi ve diğer boyuttaki eterik gerçekliklerdir. Gecenin ilerleyen saatlerinde gökyüzüne baktık ve Ülker Yıldız Kümesini elimle işaret etmemi sağlayarak” İnsan bilinci işte oradan geliyor.” dedi. Ayrıca, benim aldığım gibi psikoaktif bitkilerin İnsanların zaten sahip oldukları özdüşümsel algılarını uyardığını ve bu algıların tohumlarının uzaydan dünyaya geldiğini de anlattı. “

Ruhuna ulaşan ve uyum sağlayan herkes içsel iyileşmeyi gerçekleştirebilir.

Sağlıksız Aile Döngülerinden Kurtulun, Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi tekrar hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgi’yle okuyunuz…

Ben’i Sorgula
Kategoriler
%d blogcu bunu beğendi: