Robbins onu kişisel başarının yeni bilimi olarak adlandırmaktadır. Siz de onu hayatınızda karşılaştığınız en iyi şey olarak adlandıracaksınız.

“Herkes bir geçmişe sahiptir. Orada yaşamadığınız müddetçe, geçmiş geleceğe emsal değildir.”

— Anthony Robbins

Merhaba

Lise mezunu olan Anthony Robbins, hiç üniversiteye gitmemiştir. Jim Rohn’dan ders almış olan ünlü motivasyon konuşmacısı, aynı zamanda yazar, yaşam koçu ve bir hayırseverdir. Daha çok dünya çapında yapmış olduğu seminerler ve best-seller olmuş kitapları ile tanınmaktadır.

Ünlü motivasyon konuşmacısı Robbins, 1987 yılında ilk baskısı yapılan Sınırsız Güç kitabı ile kendini göstermiştir. Daha sonra 1993 yılında İçindeki “Devi Uyandır” adlı kitabını piyasaya sürmüştür.

Tony Robbins ilerleyen dönemlerde kendi kariyer akademisini kurmuştur. 40 yıldan fazla bir süredir, 50 milyondan fazla insanın bakış açısına katkı sunduğunu belirtmiştir.

Liderler tarafından çağrılan bir lider olma özelliğini taşıyan Anthony Robbins, Aerosmith’ten Green Day’e, Usher ve Pitbull’a kadar ABD’li 3 başkan, üst düzey şovmenler, Serena Williams, Andre Agassi, Golden State Warriors gibi sporcularla çalışmıştır.

Bu kitap diğer kişiler üzerindeki gücünüzle ilgili değildir. Kitap, kendinize uygulayabileceğiniz güçle ilgilidir. Evet, yaşamda istediğiniz herhangi bir şeyi yapabilir, başarabilir ve elde edebilirsiniz. Zihinsel gücün sihiri konusunun en büyük ustası olan Robbins, bu incelikleriyle; ne isterseniz olabileceğinizi, ne yapabileceğinizi ve ne yapamayacağınızı zihninizin durumunun belirlediğini, tüm başarılı sonuçların modellenebileceğini ve zihniniz korkuları yok etmek için nasıl yeniden programlanacağını, diğer kişilerle olan ilişkilerinizi nasıl geliştireceğiniz, nasıl ikna edici bir iletişimci olunacağını ve karşılaştığınız herhangi bir kişiyle ahengin anında nasıl sağlanacağını, diğer kişilerin başarılarını kendiniz için tekrar nasıl modelleyeceğinizi, zenginlik ve mutluluğun beş anahtarını, Asıl Başarı için nasıl ustalaşacağını açıkladıkça; coşkusu salgın hastalık gibi herkese bulaşmaktadır.

Sınırsız Güç, okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatmak amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Sevgiyle okuyunuz…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: